Het palmares van B.C. Ten Hout -- vanaf seizoen 2009/10 

Legenda

Seizoen 2009/2010          Seizoen 2011/2012          Seizoen 2013/2014     Seizoen 2015/2016     Seizoen 2017/2018

Seizoen 2010/2011          Seizoen 2012/2013          Seizoen 2014/2015     Seizoen 2016/2017     Seizoen 2018/2019

 

 

 

 

 

                                                             
   
             SPORTJAAR 2018/19         
   
BDG Kader " Ten Hout 2 "        3° plaats Nationale Finale  BDG Kader (ploeg : Armand Ketsers, Massafra Rocco, Delnoij Hans )
        Kampioen Gewest Limburg Kader (ploeg : Armand Ketsers, Massafra Rocco, Delnoij Hans )
   
INTERCLUB ALEXIS  *   4° plaats Nationale finale INTERCLUB ALEXIS  ( ploeg: Harry Buyens, Gerard Coenen, Thuys Ludo)
   
Thuys Ludo    *     Winnaar Beker der Voorzitters             band  kb
       4°  plaats Nationale finale 210 vrij
                              Gewest Kampioen             2° kl  ( 80 ptn ) band  kb
       2°  plaats Nationale finale    2° kl  ( 80 ptn ) band  kb
   
Massafra Rocco    *     6° plaats Nationale Finale  4° kl  (  90 ptn ) kader  kb
   
             SPORTJAAR 2017/18         
   
BDG vrij hogere reeks      4 ° plaats Nationale Finale  ( ploeg : Massafra Rocco + Delnoij Hans )
                                            *    Kampioen Gewest Limburg vrijspel hogere reeks  (ploeg : Massafra R + Delnoij H. )
   
INTERCLUB ALEXIS  *   2° plaats Nationale finale INTERCLUB ALEXIS  ( ploeg: Thuys Maarten, Roosen Eddy, Thuys Ludo)
   
BDG Band   2° afdeling *        Kampioen + promotie naar 1° afd (ploeg : Paesen Valentin + Maes Martin + Armand Ketsers )
   
BDG KADER  *

     WINNAAR NATIONALE FINALE BDG KADER
            
Armand Kesters - Massafra Rocco - Delnoij Hans

        Kampioen Gewest Limburg Kader (ploeg : Armand Ketsers, Massafra Rocco, Delnoij Hans )
   
 Delnoij Hans    *     Gewest Kampioen           1°+2° kl  ( 160+210 ptn ) vrij  kb
                              4° plaats Nationale Finale  1°+2°kl  ( 160+210  ptn ) vrij kb
   
 Thuys Ludo    *     Gewest Kampioen             4° kl  ( 70+90 ptn ) kader  GB
                              Gewest Kampioen             2° kl  (  55+80 ptn ) band  kb
                              6° plaats Nationale Finale  2° kl  (  55+80 ptn ) band  kb
                              2° plaats Nationale Finale  3° kl  (  70+90 ptn ) kader GB
                              5 plaats Nationale Finale  2° kl  (  55+80 ptn ) band  GB
   
Fransen Frie    *     Winnaar Beker der Voorzitters             band  kb
   
             SPORTJAAR 2016/17         
   
Massafra  Rocco *     Winnaar Beker der Sportbestuurders
   
 BDG Kader  *   2° plaats Nationale finale BDG kader  ( ploeg: Neyens Dominique, Roosen Eddy, Thuys Ludo)
        Kampioen Gewest Limburg Kader
        ploeg :  ( Neyens Dominique - Eddy Roosen - Thuys Ludo )
   
 INTERCLUB ALEXIS  *   4° plaats Nationale finale INTERCLUB ALEXIS  ( ploeg: Massafra Rocco - Kesters Armand - Neyens Dominique.)
   
INTERCLUB  MIXTE

     WINNAAR NATIONALE FINALE INTERCLUB MIXTE
               Thuys Maarten + Roosen Eddy + Thuys Ludo

                                  
Antheunis Johan    *     Gewest Kampioen             2° kl  (  27 ptn ) 3-band  MT
                              3° plaats Nationale Finale  2° kl  (  27 ptn ) 3-band  MT
                           
Thuys Ludo    *     Gewest Kampioen Beker der Voorzitters             band  kb
                              Gewest Kampioen             3° kl  ( 120+160 ptn ) kader  kb
                              Gewest Kampioen             3° kl  (  90+120 ptn ) kader   MT
                              3° plaats Nationale Finale  3° kl  (  120 ptn ) kader  kb
                              3° plaats Nationale Finale  3° kl  (  70 ptn ) kader  MT
                              Gewest Kampioen             2° kl  (  55+80 ptn ) band  kb
                              6° plaats Nationale Finale  2° kl  (  55+80 ptn ) band  kb
   
 Maes Martin   *     Gewest Kampioen              5° kl  ( 70 ptn )   vrij  kb
                              5° plaats Nationale Finale   5° kl  (  70 ptn )  vrij  kb
   
      SPORTJAAR 2015/16         
   
BDG Kader  *   3° plaats Nationale finale BDG kader  ( ploeg: Neyens Dominique, Roosen Eddy, Thuys Ludo)
        Kampioen Gewest Limburg Kader
        ploeg :  ( Neyens Dominique - Eddy Roosen - Thuys Ludo )
   
Thuys Ludo      *     NATIONALE KAMPIOEN  3° kl ( 90 pt ) vrij GB
                              2° plaats Nationale Finale  3° kl  ( 120 ptn ) kader  kb
                            Gewest Kampioen             3° kl  ( 90 ptn )  vrij  MT
                              Gewest Kampioen             3° kl  ( 120 ptn ) kader  kb
                              Gewest Kampioen             1° kl  ( 34 ptn ) 3-band   MT
   
Maestripieri Gino   *     Gewest Kampioen             4° kl  ( 90 ptn ) kader  kb
                              2° plaats Nationale Finale  4° kl  ( 90 ptn ) kader  kb
   
Snoekx Walter   *     Gewest Kampioen             3° kl  ( 22 ptn )  3-band  MT
       6° plaats Nationale Finale     3° kl    ( 22 ptn )   3-band  MT
   
 Delnoij Hans      *     Gewest Kampioen             4° kl  ( 70 ptn ) kader  GB
       4° plaats Nationale Finale     4° kl   ( 70 ptn )  kader   GB
   
Thuys Maarten   *     Gewest Kampioen             3° kl  ( 55 ptn ) Band kb
                         District Kampioen             3° kl  ( 27 ptn ) drieband kb
                         District Kampioen             4° kl  ( 90 ptn ) vrij kb
                         Gewest Kampioen             4° kl  ( 90 ptn ) vrij kb
       2° plaats Nationale Finale     4° kl    ( 90 ptn )   vrij  kb
                         Gewest Kampioen             3° kl  ( 27 ptn )   3-band kb
   
Smeekens Jef  *     District Kampioen             6° kl ( 55 pt )  vrij kb
                       Gewest Kampioen            6° kl  55 ptn  vrij kb
                       2° plaats Natonale finale            6° kl  55 ptn  vrij kb
   
Massafra Rocco *     Gewest Kampioen             5° kl  ( 50 ptn )  kader  MT
                          Gewest Kampioen             3° kl  ( 120 ptn )  vrij kb
       6° plaats Nationale Finale     3° kl    ( 120 ptn )   vrij  kb
                              Gewest Kampioen             4° kl  ( 18 ptn ) 3-band   MT
       3° plaats Nationale Finale     4° kl    ( 18 ptn ) 3-band   MT
                           
SPORTJAAR 2014/15         
Thuys Maarten  *    Gewest Kampioen             4° kl  ( 30 pt, )  Band matchtafel
   
 BDG Kader  *   3° plaats Nationale finale BDG kader  ( ploeg: Neyens Dominique, Roosen Eddy, Thuys Ludo
        Kampioen Gewest Limburg Kade
        ploeg :  ( Neyens Dominique - Eddy Roosen - Thuys Ludo )
   
INTERCLUB MIXTE  *   2° plaats Nationale finale INTERCLUB MIXTE  ( ploeg: Thuys Maarten, Gino Maestripieri, Thuys Ludo)
   
INTERCLUB ALEXIS  *   2° plaats Nationale finale INTERCLUB ALEXIS  ( ploeg: Thuys Maarten, Gino Maestripieri, Thuys Ludo)
   
 Smeekens Jef  *   District Kampioen        6° kl ( 55 pt )  vrij kb
                     Gewest KAMPIOEN            6° kl  55 ptn  vrij kb
    4° plaats Nationale Finale
   
  Roosen Eddy     *   Gewest Kampioen             5° kl  ( 50 ptn )  kader  MT
   3° plaats Nationale Finale        40+55 band op matchtafel
   
 Thuys Maarten  *    Gewest Kampioen             4° kl  ( 30 pt, )  Band matchtafel
   
Thuys Ludo      *    Gewest Kampioen             2° kl  ( 80 ptn ) Band  kb
     4° plaats Nationale Finale    2° kl (80 ptn ) Band kb
   
 Massafra Rocco   *    Gewest Kampioen             4° kl ( 18 ptn )  3-band  matchtafel
     6° plaats Nationale Finale   4° kl  (18 ptn )  3-band matchtafel
   
   
SPORTJAAR 2013/14   
   
  BDG kader    *     4° plaats Nationale finale BDG kader  ( ploeg: Thuys Maarten, Roosen Eddy, Thuys Ludo)
      Kampioen Gewest Limburg Kader
       ploeg :  ( Thuys Maarten - Eddy Roosen - Thuys Ludo )
                                    
BDG vrij hogere reeks     4° plaats Nationale Finale  ( ploeg : Maestripieri Gino + Sven Mallants )
                                            *    Kampioen Gewest Limburg vrijspel hogere reeks 
            ploeg:  ( Maestripieri Gino + Mallants Sven  )
   
INTERCLUB  ALEXIS

     WINNAAR NATIONALE FINALE INTERCLUB ALEXIS 

      Thuys Maarten + Roosen Eddy + Thuys Ludo
   
INTERCLUB  MIXTE    4° plaats Nationale finale
      Thuys Maarten + Jansen Theo + Thuys Maarten
   
  Thuys Ludo    
                                           *   2° plaats Nationale Finale  2° kl  ( 80 pt ) band kb
                                           *   Gewest Kampioen   2°  kl  ( 80 pt )  Band  kb
                                           *   Gewest Kampioen   1°  kl  ( 34 pt )  3-band  matchtafel
   
                   Snoekx Walter   District Kampioen       4° kl   ( 22 pt ) 3-band  kb
    Gewest Kampioen               (18 pt )  3-band  matchtafel  
                                            *     NATIONALE KAMPIOEN   ( 18 pt ) 3-band  matchtafel
   
                         Theo Claes   District Kampioen        6° kl  ( 20 pt )  band kb
                                           *   2° plaats Nationale Finale     7° kl   ( 40 pt )  virj kb
                                           *   Gewest Kampioen       7° kl  ( 40 pt )  vrij kb
                                           *   District Kampioen        7° kl ( 40 pt )  vrij kb
   
                      Jansen Theo   District Kampioen  5° kl   ( 60 pt ) kader kb
                                          *   Gewest Kampioen  5° kl  ( 60 pt ) kader kb
                                          *   District Kampioen  4° kl  ( 90 pt ) vrij kb
   
                Mallants Sven   Gewest Kampioen   Exc. kl  ( 300 pt )  vrij kb
                                 *   5° plaats Nationale Finale   1° kl  (200 pt )  vrij  GB
                                 *   2° plaats Nationale Finale   Exc. kl  ( 300 pt ) vrij kb
                                 *   5° plaats Nationale Finale   1° kl  (220 pt ) kader kb
                                 *   3° plaats Nationale Finale  2° kl  ( 120 pt ) kader GB   47/2
   
                 Massafra Rocco   Kampioen Gewest Limburg      3° kl (90 pt) vrij GB 
                                          *   4° plaats Nationale Finale    3° kl  ( 90 pt ) vrij GB
   
                Maestripieri Gino   5° plaats Nationale Finale  3° kl  ( 55 pt ) band kb
                                      *   Gewest Kampioen   3° kl  ( 70 pt )   kader GB
                                          *   5°  plaats Nationale Finale 3° kl  ( 70 pt ) kader GB
                                          *   Gewest Kampioen  3° kl  ( 55 pt )  Band  kb
    
                Smeekens Jef    2° plaats Nationale Finale       
                                          *   District Kampioen  6° kl  ( 55 pt ) vrij kb
                                          *   Gewest Kampioen   5° kl  ( 30 pt ) Band kb
   
                Thuys Maarten   District Kampioen  4° kl  ( 40 pt ) ban d kb
                                          *   Gewest Kampioen  4° kl  ( 90 pt ) vrij kb
                                          *   5°  plaats Nationale Finale   4° kl  ( 90 pt ) vrij kb
                                          *   Gewest Kampioen   4°  kl  (30  pt )  Band  matchtafel
                                                                                                                                                      
 SPORTJAAR 2012/13  
   
B.D.G.     NATIONALE KAMPIOEN BDG VRIJ HOGERE REEKS 
*                                  ploeg : Maestripieri Gino + Mallants Sven 
*     Kampioen Gewest Limburg  vrij hogere reeks
                              ploeg :  Maestripieri Gino + Mallants Sven
   
Delnoij Hans       Kampioen Gewest Limburg   2°  (160 pt) vrij KB
*           NATIONALE KAMPIOEN       2° kl  (160 pt) vrij  KB
   
Fransen Frie        Winnaar Beker der Voorzitters
 *          Kampioen District Limburg   4°  kl (90 pt) vrij  KB
   
Maestripieri Gino       Kampioen Gewest Limburg   4°  kl (70 pt) kader  GB
*         3° plaats Nationale Finale     4° kl  (70 pt) kader GB
   
Roosen Eddy       Kampioen Gewest Limburg  5°  kl (50 pt) kader GB
   
Smeekens Jef       5° plaats Nationale finale   4°  kl (18 pt) 3-band  GB 
*         Kampioen Gewest Limburg  4° kl (18 pt) 3-band GB
   
Thuys Ludo       4° plaats Nationale Finale  1° kl (110 pt) band KB 
*         4° plaats Nationale Finale  2° kl (55 pt) band GB 
 *         Kampioen Gewest Limburg  2° kl  (55 pt) band  GB
   
SPORTJAAR 2011/12  
   
B.D.G.        NATIONALE KAMPIOEN BDG VRIJ HOGERE REEKS
                                          ploeg :  Maestripieri Gino + Mallants Sven
 *     Kampioen Gewest Limburg vrijspel hogere reeks 
                                          ploeg :  Maestripieri Gino + Mallants Sven
   
INTERCLUB ALEXIS       WINNAAR NATIONALE FINALE INTERCLUB ALEXIS
                                          ploeg:  Kesters Armand + Maestripieri Gino + Thuys Ludo
   
Fransen Frie       Winnaar Beker der Sportbestuurders 
   
Maestripieri Gino        Kampioen Gewest Limburg  3° kl (90 pt) vrij GB
*         6° plaats Nationale Finale   3° kl (90 pt) vrij  GB
*         Kampioen Gewest Limburg  4° kl  (70 pt) kader GB
*         4° plaats Nationale Finale    4° kl  (70 pt) kader GB
   
Mallants Sven       Kampioen Gewest Limburg   Exc kl (300 pt) vrij KB
*         NATIONALE KAMPIOEN    Exc. kl (300 pt) vrij KB
   
Massafra Rocco       Kampioen Gewest Limburg   5° kl  (50 pt) kader GB
*         Kampioen District Limburg   4° kl  (22 pt) 3-band KB
*         Kampioen Gewest Limburg   4° kl  (22 pt) 3-band KB
 *         NATIONALE KAMPIOEN       4° kl  (22 pt) 3-band KB
   
Smeekens Jef         Kampioen District Limburg  5° kl  (30 pt) band KB
   
SPORTJAAR 2010/11  
                   
B.D.G.         NATIONALE KAMPIOEN BDG VRIJ 
                                          ploeg : Eerdekens Paul + Massafra Rocco + Maestripieri Gino 
 *       Kampioen Gewest Limburg vrijspel -  1° Afdeling  -   
                                           ploeg :          Eerdekens Paul + Massafra Rocco + Maestripieri Gino 
 *       Kampioen Gewest Limburg 3-band - 1° Afdeling 
                                            ploeg :     Kesters Armand + Cielen Michel + Smeekens Jef
*       Kampioen Gewest Limburg  Band - 1° Afdeling
                                        ploeg : Vanlingen Antoine + Smeekens Jef + Engelen Pierre
   
Thuys Maarten    Kampioen District Limburg  7° kl  (40 pt) vrij  KB
*     Kampioen Gewest Limburg  7° kl  (40 pt) vrij  KB
*     2° plaats Nationale Finale    7° kl  (40 pt) vrij  KB
*        NATIONALE  JEUGDKAMPIOEN   7° kl (40 pt) vrij  KB
   
    Maestripieri Gino    Kampioen Gewest Limburg  3° kl (90 pt) vrij  GB
*     2°  plaats Nationale finale  3° kl (90 pt) vrij  GB
*     Winnar Beker der Clubkampioenen
   
Thuys Ludo     Kampioen Gewest Limburg    3° kl (120 pt) kader KB 
 *     3° plaats Nationale Finale    3° kl (120 pt) kader KB
 *     Kampioen Gewest Limburg   2° kl (27 pt) 3-band GB
   *         NATIONALE KAMPIOEN     2° kl   (27 pt) 3-band GB 
   
Massafra Rocco    Kampioen District Limburg   4° kl (90 pt) vrij  KB
*      Kampioen Gewest Limburg   4° kl (90 pt) vrij  KB
*      6° plaats Nationale Finale   4° kl (90 pt) vrij  KB
*      Winnaar Beker der Sportbestuurders
   
  SPORTJAAR  2009/10   
   
 Maestripieri Gino    Kampioen Gewest Limburg  4° kl ( 90 pt ) vrij GB
   
Massafra Rocco    Kampioen District CH Limburg   4° kl (90pt) vrij  KB
 *       Winnaar Beker der Sportbestuurders
   
Antheunis Johan    Kampioen Gewest Limburg  2°  kl (27 pt) 3-band  GB
 *      4° plaats Nationale Finale   2°  kl  (27 pt) 3-band  GB
   
Thuys Ludo     Kampioen Gewest Limburg   2° kl (160 pt) kader KB
 *       4° plaats Nationale finale     2° kl (160 pt) kader KB
 *       Kampioen Gewest Limburg   3° kl (40 pt) band GB
 *      

      NATIONALE KAMPIOEN        3° kl (40 pt) band GB

 *       Kampioen Gewest Limburg   2° kl (80 pt) band KB
 *       4° plaats Nationale finale     2° kl (80 pt) band KB

         

Comments