B.C. TEN HOUT                                                  

INSCHRIJVING SEIZOEN 2024-25

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                                                                                                       Update :  20-05-24

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag laatste dag BvB kb in Hooglede is beschikbaar:

            8°  plaats voor THUYS Maarten   

 

-

-

-

 

Uitslagen eerste dag BvB kb in Hooglede

    1/16 finale    -   Thuys Maarten  /  Degotte Michel      2 - 0

    1/8  finale     -   Thuys Maarten  /  Vanderveken Michel   2 - 1                

    1/4  finale    -    Thuys Maarten  /  Engelbos Patrick      0 - 2              

 

Zondag 19/5  speelt Maartren voor plaats 5 tot 8             

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BDG vh
BDG Band
BDG kader
BDG 3-band kb
BDG 3-BAND GB

Uitslagen week 19

    Gewestfinale 50 punten KADER GB :   3° plaats voor Johan Antheunis.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 18:

                    Dinsdag  30/04    - BDG kader:  20° ronde:  ( locatie:  BC St Jozef - Zutendaal )   St Jozef 2  /  Ten Hout

                    vrijdag  03/05  -   BDG 3-band kb:  18° ronde:  ( locatie:  De Roepsteen )  / Ten Hout 1 / STBA 1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 17

    Gewestfinale 15 punten DRIEBAND GB :   4° plaats voor Bastiaensen Etienne;

    Gewestfinale 34 punten DRIEBAND GB :   3° plaats voor Johan Antheunis.

        18° ronde BDG kader -  :  Ten Hout  /  St Jozef 1  :  ( 4 - 2 ) --   2° plaats in het klassement

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 17:

                    Maandag  22/04    - BDG kader:  18° ronde:  ( locatie:  De Roepsteen )  / Ten Hout / St Jozef 1

                    Zaterdag  27/04  -   BDG 3-band kb:  18° ronde:  ( locatie:  De Roepsteen )  / Ten Hout / STBA 1

woe 24 + do 25/04 - GEWESTFINALE  15  3-BAND GB  :   ( locatie  De Ketsers Genk - Zutendaal-  ) met  Bastiaensen Etienne

do 25+ vr 26/04 - GEWESTFINALE  34  3- BAND GB :   ( locatie  STBA  - St Truiden  ) met Johan Antheunis

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslagen week 16

 

            19° ronde BDG vrij hogere reeks -  :  Optimisten  /  Ten Hout  :  ( 2 - 2 ) --   5° plaats in het klassement

 

            17° ronde BDG  3-Band kb :    Optimisten 1  /  Ten Hout 2   :  ( 4 - 2 )  -  8° plaats in het klassement
                                                        STBA 3  /  Ten Hout 1     : (  4   - 2 )  -  7° plaats in het klassement

 

            14° ronde BDG Band  -            Ten Hout  / Optimisten 2 :  ( 3 - 3 )  -  5° plaats in het klassement.

 

  Volgende kalenders zijn beschikbaar:

                  uitslag voorronde 50 kader GB :   vierde plaats voor Johan Antheunis die goed is ook voor een plaats in de gewestfinale.

                  kalender 50 kader GB met  Johan Antheunis
                  update kalender 34 3-band GB

                  kalender eindfase BvB kb in Hooglede met Thuys Maarten

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 15

           BDG 3-BAND GB - 14° ronde  :  Ten Hout 1  /  MBA 1   :       ( 2 - 4 )   7° plaats in het klassement
                                                         KSTBC  / Ten Hout 2    :     ( 2 - 4 )  5° plaats in het klassement

           BDG  kader - 17° ronde:     BC Fortuna  /  Ten Hout   :  ( 2 - 4 )  -  2° plaats in het klassement

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 16:

                    Maandag    15/04   -  17°  ronde - BDG 3-band - " locatie : De Optimisten / Heusden " -  Optimisten 1  /  Ten Hout 2

                    Dinsdag      16/04  -   Individueel 50 kader GB -  met Johan Antheunis

                    Woensdag   17/04  -   14°  ronde - BDG band - " locatie : De Roepsteen " -  Ten Hout  /  Optimisten 2

                    vrijdag        19/04  -  17°  ronde BDG 3-band kb  - " locatie STB A / St Truiden " - STBA 3  /  Ten Hout 1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 15:

                    Maandag    08/04   -   14°  ronde - BDG 3-BAND GB- " locatie : KSTBC - St Truiden " -  KSTBC  /  Ten Hout 2

                    Dinsdqg      09/04  -   19°  ronde - BDG vrij hogere reeks - " locatie : BC Optimisten - Heusdedn " -  Ten Hout  /  Optimisten

                    woensdag   10/04  -    14°  ronde - BDG 3-BAND GB- " locatie : De Roepsgteen " -   Ten Hout 1  /  MBA 1

                    donderdag   11/04 -    17°  ronde BDG  kader  - " locatie BC Fortuna - Lanaken " -  BC Fortuna   /  Ten Hout  ( wedstrijd van 18/4 )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 14

            18° ronde BDG vrij hogere reeks -  :  Ten Hout  / St Jozef 1  :  ( 4 - 0 ) --   5° plaats in het klassement

            16° ronde BDG  3-Band kb :    Ten Hout 1  /  Optimisten 1   :  ( 2 - 4 )  -  7° plaats in het klassement
                                                         Ten Hout 2  /  STBA 2    : (  4   - 2 )  -  8° plaats in het klassement

            13° ronde BDG Band  -            Ten Hout  / BC Fortuna  :  ( 4 - 2 )  -  5° plaats in het klassement.

    2° voorronde BvB kb :   Maarten Thuys is geplaats voor de nationale eindfase in Hooglede.

    Gewestfinale 15 punten drieband kb :   2° plaats voor Vanhoyland Robert;

    Gewestfinale 18 punten drieband kb :   4° plaats voor Bastiaensen Etienne.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 14:

                    Donderdag  03/04    - BDG band kb:  13° ronde:  ( locatie:  De Roepsteen )  / Ten Hout / BCV Fortuna
                                                                      BDG vrij hogere reeks : 3° ronde : locatie:   BC St Jozef  :   St Jozef 1   / Ten Hout 

                    vrijdag  05/04  -   BDG 3-band kb:  16° ronde:  ( locatie:  De Roepsteen )  / Ten Hout / STBA 2

woe 03 + do 04/04 - GEWESTFINALE  15  3-band kb  :   ( locatie  De Ketsers Genk - Zutendaal-  ) met Robert Vanhoyland

do 04 + vr 05/04 - GEWESTFINALE  18  3-band kb  :   ( locatie  BC St Jozef - Zutendaal-  ) met Etienne Bastiaensen

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslagen week 13

 

            16° ronde BDG kader kb :  Ten Hout / De Ketsers Genk :      ( 4 - 2 )   2° plaats in het klassement     

 

                13° ronde BDG 3-BAND  GB  :  STBA 1 / Ten Hout  1  :      ( 4 - 2 )   8° plaats in het klassement
                                                             STBA 2 / Ten Hout  2  :      ( 2 - 4 )  4° plaats in het klassement

      Gewestfinale  40 BAND  GB ---   3° plaats  voor Rocco Massafra

      Individueel 18 BAND GB  :  6° plaats voor Tomassetti Ollie, 8° plaats voor Frie Fransen, 9° plaats voor Smeekens Jef.

volgende kalenders zijn beschikbaar:  Gewestfinale  15 p  3-BAND  GB  met Bastiaensen Etienne
                                                      Gewestfinale  34 p  3-BAND  GB  met Johan Antheunis

 

Programma week 13:

                    Maandag    25/03   -  16°  ronde - BDG kader - " locatie : De Roepsteen " -  Ten Hout  /  De Ketsers Genk 1
                                                   13°  ronde - BDG 3-BAND GB- " locatie : STBA - St Truiden " -  STBA 1  /  Ten Hout 1

                    Dinsdqg      26/03  -   18°  ronde - BDG vrij hogere reeks - " locatie : De Roepsteen " -  Ten Hout  /  St Jozef 1

                    donderdag  27/03  -    13°  ronde - BDG 3-BAND GB- " locatie : STBA - St Truiden " -  STBA 2  /  Ten Hout 2

                    zaterdag     08/03  -  16°  ronde BDG 3-band kb  - " locatie Roepsteen " - Ten Hout 2  /  Optimisten 1  ( wedstrijd van 15/3 )
                                                   2°   ronde BvB -  om  14:30 -   " locatie Roepsteen " - met Thuys Maarten

 woensdag 27 + donderdag 28/03 - GEWESTFINALE  40  BAND  GB  :   ( locatie  MBA- Lanaken-  ) met Massafra Rocco ;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 12

            17° ronde BDG vrij hogere reeks -  :  Ten Hout  / St Jozef 3  :  ( 1 - 3 ) --   5° plaats in het klassement

            15° ronde BDG  3-Band kb :     KSTBC /  Ten Hout 1  :  ( 4 - 2 )  -  7° plaats in het klassement
                                                         De Ketsers Genk /  Ten Hout 2     : (  4 - 2 )  -  8° plaats in het klassement

            12° ronde BDG Band  -            Ten Hout  (  vrij  )  -  5° plaats in het klassement.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        NATIONALE FINALE INTERCLUB  MIXTE

                   2° Plaats voor Ten Hout       
                  Proficiat   (  Thuys Maarten + Massafra Rocco + Thuys Ludo )

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 12:

                    Maandag    18/03   -  17°  ronde - BDG vrij hogere reeks  - " locatie  De Roepsteen " -  Ten Hout / St Jozef 3 

                    Dinsdag   19/03   -  15°  ronde BDG 3-band  - " locatie KSTBC - St Truiden " -   KSTBC / Ten Hout 1

                    donderdag  20/03  -    15°  ronde BDG 3-band  - " locatie de Ketsers Genk - Zutendaal  " - De Ketsers Genk / Ten Hout 2

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 11

           BDG 3-BAND GB - 12° ronde  :  Ten Hout 1  /  Optimisten 1   :      ( 0 - 6 )   7° plaats in het klassement
                                                         Ten Hout 2  /  Optimisten 2    :     ( 2 - 4 )  4° plaats in het klassement

           BDG  kader - 15° ronde:     MBA  /  Ten Hout   :  ( 4 - 2 )  -  2° plaats in het klassement

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 11:

                    Maandag    11-03   -   Beker van Belgie  kb -  met Vanhoyland Robert

                    Dinsdag      12-03  -    om  14:15  Beker van Belgie kb  -  met Thuys Maarten
                                                     15°  ronde BDG kader - " locatie MBA - Lanaken " -  MBA  /  Ten Hout 
                                                     Individueel 34  3-band kb - " STBA - St Truiden " - met Buyens Harry

                    Woensdag  13-03   -   12°  ronde BDG 3-BAND GB - " locatie BC Ten Hout  - Roepsteen " -  Ten Hout 1 / Optimisten 1

      Nationale finale INTERCLUB MIXTE -   " locatie : BC Kortrijkse -  Kortrijk  " -
                                                      met Thuys Maarten + Massafra Rocco + Thuys Ludo

                                                             zaterdag 16 en zondag 17/3/24
              

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 10

            16° ronde BDG vrij hogere reeks -  :  Ten Hout  ( vrij - niet gespeeld )  --   5° plaats in het klassement

            14° ronde BDG  3-Band kb :     BC Optimisten 3 /  Ten Hout 1  :  ( 2 - 4 )  -  7° plaats in het klassement
                                                         BC Optimisten 2 /  Ten Hout 2     : (  6 - 0 )  -  8° plaats in het klassement

            11° ronde BDG Band  -             BC St Jozef  /  Ten Hout :   (  4 - 2 )  -  5° plaats in het klassement.

      Uitslagen Gewestfinale 22  3-band kb 
                                     3°  plaats voor Smeekens Jef ( uitrslagen zijn beschikbaar )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Uitslag voorronde 15-  3-band is beschikbaar:
                                      4°  plaats voor Vanhoyland Robert die goed is ook voor een plaats in de gewestfinale.
                                      6°  plaats voor Rooyakkers Jean.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 10:

                    Maandag    04/03   -  11°  ronde BDG band - " locatie BC St Jozef / Zutendaal " -  St Jozef  / Ten Hout 
                                                   Individueel  15  3-band  -  " Roepsteen "  Vanhoyland Robert en Rooyakkers Jean

                    Dinsdqg      05/03  -   Individueel  15  3-BAND GB  -  " locatie BC Optimisten / Heusden  "  met Bastiaensen Etienne

                    Woensdag   06/03   -  14°  ronde BDG 3-band  - " locatie BC Optimisten  /  Heusden " - Optimisten 3 / Ten Hout 1

                    donderdag  07/03  -    14°  ronde BDG 3-band  - " locatie BC Optimisten  /  Heusden " - Optimisten 2 / Ten Hout 2

                    vrijdag        08/03  -  12°  ronde BDG 3-BAND GB  - " locatie Roepsteen " - Ten Hout 1  /  Optimisten 2  ( wedstrijd van 15/3 )

 woensdag 06 + vrijdag 08/03 - GEWESTFINALE  22  3-band kb  :   ( locatie  KSTBC - St Truiden -  ) met Smeekens Jef ;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 09

           BDG 3-BAND GB - 11° ronde  :  Optimisten 1  /  Ten Hout 2   :      ( 0 - 6 )   5° plaats in het klassement
                                                      Ten Hout 1  /  KSTBC    :     ( 2 - 4 )  6° plaats in het klassement

           BDG  kader - 14° ronde:     BC Optimisten  /  Ten Hout   :  ( 2 - 4 )  -  2° plaats in het klassement

              uitslag individueel voorronde 18 3-band  ---   1°  plaats voor Bastiaensen Etienne- en geplaatst voor de gewestfinale  (zie kalender )

 Volgende kalenders zijn beschikbaar:
                                      GF 18  3-band kb - 4 en 5/04/24 -- locatie BC St Jozef - Zutendaal -  met Etienne Bastiaensen

                                      GF 40 BAND GB  -  28 en 29/03/24  --  locatie  MBA  - Lanaken   --  met Massafra Rocco

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Volgende kalenders zijn beschikbaar:
                                      Eerste ronde Beker van Belgie kb -  met Thuys Maarten en Vanhoyland Robert;

                                      Nationale finale INTERCLUB MIXTE - die doorgaat in de Roepsteen op 16 en 17/3/24  !!!!!!!!!
                                          ( ploeg van Ten Hout :   Maarten + Rocco + Ludo )


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 09:

                    Maandag    26-02   -   11°  ronde BDG 3-BAND GB - " locatie BC Optimisten - Heusden " -  Optimisten 1  /  Ten Hout 2

                    Dinsdag      27-02  -   14°  ronde BDG kader - " locatie BC Optimisten - Heusden " -  Optimisten  /  Ten Hout 
                                                    Individueel  34  3-BAND GB - 
" locatie MBA  - Lanaken " -  met Johan Antheunis

                    Woensdag  28-02   -   11°  ronde BDG 3-BAND GB - " locatie BC Ten Hout  - Roepsteen " -  Ten Hout 1 / KSTBC

                    Donderdag 29-02   -   Individueel 18  3-band kb - " locatie BC Ten Hout  - Roepsteen " - met Bastiaensen Etienne
                                                    Individueel 18  3-BAND GB - " locatie KSTBC  - St Truiden " - met Fransen Frie + Tomassetti Ollie + Smeekens Jef

                    vrijdag       16-02  -   Individueel 40  BAND GB - " locatie BC Ten Hout  - Roepsteen " - Massafra Rocco + Antheunis Johan                    

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 08

            15° ronde BDG vrij hogere reeks -  :  Ten Hout  /  BC St Jozef 2 :      ( 2 - 2 )     4° plaats in het klassement

            13° ronde BDG  3-Band kb :     Ten Hout 1  /  BC Optimisten 2   :  ( 2 - 4 )  -  7° plaats in het klassement
                                                         STBA 2  /  Ten Hout 2     : (  2 - 4 )  -  8° plaats in het klassement

            10° ronde BDG Band  -             Ten Hout  /  BC De Optimisten 3 :   (  4 - 2 )  -  5° plaats in het klassement.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 08:

                    Maandag    19/02   -  15°  ronde BDG vrij hogere reeks - " locatie Roepsteen " -  Ten Hout  /  St Jozef 2

                    Dinsdqg      20/02  -   Individueel 18 3-band kb - " locatie MBA - Lanaken " - met Bastiaensen Etienne
                                                    
Individueel 18 3-BAND GB - " locatie Roepsteen " - met Tomassetti Ollie en Smeekens Jef

                    Woensdag  21/02  -     Individueel 40 BAND GB - " locatie MBA - Lanaken " - met Antheunis Johan en Massafra Rocco

                    Donderdag  22/02  -   10°  ronde BDG band  - " locatie Roepsteen " -  Ten Hout 1  /  Optimisten 3

                    Vrijdag   23/02  -  13°  ronde BDG  3-band kb - " locatie Roepsteen " -  Ten Hout  /  Optimisten 2
                                               
13°  ronde BDG  3-band kb - " locatie STBA -  St Truiden " -   STBA 3  /  Ten Hout 2
                                               Individueel 22 3-BAND GB - " locatie Heusden - BC Optimisten " - met Buyens Harry

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 07

           BDG 3-band kb - 11° ronde  :  STBA 2  /  Ten Hout 1   :      ( 2 - 4 )   5° plaats in het klassement
                                                      Ten Hout 2  /  STBA 1    :     ( 4 - 2 )  7° plaats in het klassement

           BDG  kader - 13° ronde:     Ten Hout  /  De Ketsers Genk 2   :  ( 6 - 0 )  -  1° plaats in het klassement

     Gewestfinale 20 band kb :  1° plaats voor Bastiaensen Etienne  (  Gewestkampioen )
                                             2° plaats voor Rooyakkers Jean  
                                             4° plaats voor Vanhoyland Robert 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  20 band

   Gewestkampioen

PROFICIAT ETIENNE BASTIAENSEN 

Proficiat voor Jean Rooyakkers met de tweede plaats
Proficiat voor Robert Vanhoyland met de vierde plaats.

 

    Uitslag voorronde 22-  3-band is beschikbaar:
                                      2°  plaats voor Jef Smeekens die goed is ook voor een plaats in de gewestfinale.
                                      8°  plaats voor Frie Fransen.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 07:

                    Maandag    12-02   -  13°  ronde BDG kader - " locatie  Roepsteen " -  Ten Hout  /  De Ketsers Genk 2
                                                    Individueel  18  3-band GB -  " locatie Roepsdteen "  met Fransen Frie en Tomassetti Ollie

                    Dinsdag      13-02  -   Individueel  34  3-band  -  " locatie BC De Optimisten - Heusden  "  met Buyens Harry

                    donderdag  15-02  -   10°  ronde BDG 3-BAND GB - " locatie STBA - St Truiden " -  STBA 2  /  Ten Hout 1

                    vrijdag       16-02  -   10°  ronde BDG 3-BAND GB  - " locatie Roepsteen " - Ten Hout 1  /  STBA 1

                    dinsdag 13/02 + donderdag 14/02 - GEWESTFINALE  20   band  :   ( locatie  De Roepsteen -  )

                                       met Vanhoyland Robert +  Rooyakkers Jean + Bastiaensen Etienne                          

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 06

            14° ronde BDG vrij hogere reeks -  :  Ten Hout  /  BC De Optimisten :      ( 2 - 2 )     4° plaats in het klassement

            12° ronde BDG  3-Band kb :     STBA 2  /  Ten Hout 1  :  ( 6 - 0 )  -  7° plaats in het klassement
                                                         Ten Hout 2  /  KSTBC    : (  4- 2 )  -  8° plaats in het klassement

            9° ronde BDG Band  -  BC De Optimisten 1  /  Ten Hout :   (  6 - 0 )  -  5° plaats in het klassement.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 06:

                    Maandag    05/02   -  14°  ronde BDG vrij hogere reeks - " locatie Roepsteen " -  Ten Hout  /  BC Optimisten
                                                    9°  ronde BDG band - " locatie BC Optimisten - Heusden  " -   BC Optimisten 1  /  Ten Hout 

                    Dinsdqg      06/02  -   12°  ronde BDG 3-band  - " locatie STBA - St Truiden " - STBA 1  -  Ten Hout 1

                    Vrijdag       09/02  -   Individueel 18  3-band GB -  " locatie Roepsteen "  -  met Frie Fransen en Jef Smeekens

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Uitslagen week 5:

                                          Nationale finale 40 vrij kb :   
          PROFICIAT aan Jef Smeekens met de tweede plaats
 

               
                   BDG drieband GB -  9° ronde :  Ten Hout 1 /  Optimisten 2 : (0 - 6 ) :  6° plaats in het klassement;
                                                                  :BA 1  /  Ten Hout 2 : ( 0 - 6 ) :  8° plaats in het klassement;

                           BDG kader :  12° ronde :   BC St Jozef 2 / Ten Hout  :  ( 2 - 4 )  :  2° plaats in het klassement;

                      2° ronde INTERCLUB MIXTE:

                           TEN HOUT   /   ACADEMIE GENT  --      8 - 4  - geplaats voor de Finale ronde.
                                                                        

   alle uitslagen en kalenders zijn beschikbaar.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 05:

                    Maandag   29/01   -  Individueel 15  3-band  - " locatie BC De Optimisten " - met Vanhoyland Robert en Rooyakkers Jean

                    Woensdag   31/01   -  9°  ronde BDG 3-BAND GB  - " locatie Roepsteen " - Ten Hout 1  /  Optimisten 2
                                                 -  9°  ronde BDG 3-BAND GB  - " locatie MBA - Rekem " - MBA 1  /  Ten Hout 2

                    donderdag  01/02  - 12°  ronde BDG kader  - " locatie Zutendaal " - St Jozef 2 /  Ten Hout

                    Zaterdag   03/02   -  12°  ronde BDG 3-band  - " locatie Roepsteen " - Ten Hout 2  /  KSTBC

                    Zondag  04/02 -  2°  INTERCLUB MIXTE    - " locatie Roepsteen " - Ten Hout   /  Academie Centrum Gent

                  Zaterdag 3/2 + zondag 4/2  -  NATIONALE FINALE  40 vrij met  Smeekens Jef 
                                   
locatie :  De Ketsers Genk in Zutendaal 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 03

           BDG 3-band kb - 11° ronde  :  STBA 1  /  Ten Hout 2   :      ( 4 - 2 )   8° plaats in het klassement
                                                      Ten Hout 1  /  De Ketsers Genk   :     ( 6 - 0 )  6° plaats in het klassement

           BDG  kader - 11° ronde:     Ten Hout  /  STBA   :  ( 4 - 2 )  -  1° plaats in het klassement

           BDG  band - 8° ronde:     Ten Hout  /  STBA   :  ( 2 - 4 )  -  5° plaats in het klassement

           BDG  band - 13° ronde:    St Jozef 1  /  Ten Hout   :  ( 4 - 0 )  -  4° plaats in het klassement

     Gewestfinale 70 kader GB :  2° plaats voor Rocco Massafra  
                                                       

Programma week 04:

                    Maandag    22/01   -  11°  ronde BDG 3-band - " locatie St Truiden // STBA " -  STBA 1 / Ten Hout 2
                                                  12°  ronde BDG vrij hogere reeks - " locatie Zutendaal // St Jozef  " -  St Jozef 1  / Ten Hout
                                                   Individueel  22  3-band  -  " Roepsteen "  Fransen Frie en Smeekens Jef

                    Dinsdqg      23/01  -   Individueel  34  3-band  -  " locatie Zutendaal / De Ketsers Genk  "  met Thuys Maarten

                    Woensdag   24/01   -  Individueel 40 BAND GB - " locatie Roepsteen " - met Johan Antheunis en Massafra Rocco

                    donderdag  25/01  -   8°  ronde BDG band - " locatie Roepsteen " -  Ten Hout  /  STBA

                    vrijdag        26/01  -  11°  ronde BDG 3-band  - " locatie Roepsteen " - Ten Hout 1  /  De KJetsers Genk

 donderdag 25 + vrijdag 26/01 - GEWESTFINALE  70   kader op GB  :   ( locatie  BC Fortuna -  ) met Rocco Massafra;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Volgende kalenders zijn beschikbaar:

                  kaledenr 15 3-BAND  GB  : met Bastiaensen Etienne
                  kalender 18 3-BAND  GB  : met Fransen FRie + Jef Smeekens + Tomassetti Ollie
                  kalender 22 3-BAND  GB  : met Buyens Harry
                  kalender 34 3-BAND  GB  : met Johan Antheunis

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 03:

                    Maandag   15/01   -  11°  ronde BDG kader - " locatie Roepsteen " - Ten Hout / STBA

                    Woensdag   17/01   -  Individueel 50 kader GB - " locatie BC De Optimisten " - met Johan Antheunis

                    donderdag  18/01  -  Individueel  22  3-band  -  " StTruiden - STBA "  met Frie Fransen
                                                  Individueel  34  3-band  -  " Roepsteen "  met Harry Buyens en Thuys Maarten

                    vrijdag   19/01  -  8°  ronde BDG 3-BAND GB  - " locatie Roepsteen " - Ten Hout 2  /  tEN hOUT 1

                    Zaterdag   20/01   -   Individueel 22  3-band  -   " locatie BC De Optimisten " - met Jef Smeekens

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 02:

                    Dinsdag   09/01   -  BDG vrij hogere reeks -  ronde 12 " St Jozef ,- Zutendaal " - Dt Jozef 3  /  Ten Hout ;

                    Woensdag   10/01   -  Individueel 50 KADER GB - " locatie KSTBC  St Truiden " - met Johan Antheunis;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 01:

                    Vrijdag   05/01   -  Individueel 40 band - " locatie BC De Optimisten " - met Harry Buyens;

                    Zaterdag   06/01   -  10°  ronde BDG 3-band kb - " locatie Roepsteen " - Ten Hout 2  -   Ten Hout 1;

            donderdag 21 + vrijdag 22/12 - GEWESTFINALE  90   vrij op GB  :   ( locatie  BC Fortuna -  ) met Rocco Massafra;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Volgende kalenders zijn beschikbaar:

                  kalender Gewestfinale 20 band ( met Rooyakkers J. + Bastiaensen E. + Vanhoylandt Robert
                        kalender Gewestfinale 90 vrij op GB :  met Massafra Rocco
                  kalender Gewestfinale 70 kader op GB - met Massafra Rocco
                  kalender Nationale finale 40 vrij : met Smeekens Jef
                  kaledenr 15 3-band : met Va,hoylandt Robert en Rooyakkers Jean
                  kalender 18 3-band met Bastiaensen Etienne
                  kalender 22 3-band met Fransen Frie + Smeekens Jef
                  kalender 34 -3band met Thuys Maarten + Buyens Harry
                  kalender 40 band GB met Massafra Rocco + Antheunis Johan

    uitslag voorronde individueel 20 band:
                    2° plaats voor Rooyakkers Jean
               3° plaats voor Bastiaensen Etienne
               4° plaats voor Vanhoylandt Robert
               9° plaats voor Paesen Valentin

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 52:

                    

                    woensdag  27/12  -   10° ronde  BDG  kader -  locatie " BC St Jozef - Zutendaal "  :   BC St Jozef 3   /   Ten Hout 
                                                  

          Donderdag28/12 -    3-Band toornooi - vanaf 10:30  _  Voor de leden van BC Ten Hout.  !!!!!!!!!!!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gewestfinale:  40 vrij

   Gewestkampioen + promotie naar 55 vrij

PROFICIAT JEF SMEEKENS 

Proficiat ook voor Jean Rooyakkers met zijn tweede plaats 

Uitslagen week 50

            10° ronde BDG vrij hogere reeks -  :  BC St Jozef 2 /  Ten Hout :      ( 2 - 2 )     4° plaats in het klassement

            9° ronde BDG  3-Band kb :     STBA 1  /  Ten Hout 1  :  ( 4 - 2 )  -  8° plaats in het klassement
                                                       BC De Optimisten 3  /  Ten Hout 2  : (  4- 2 )  -  10° plaats in het klassement

            7° ronde BDG Band  -  BC De Optimisten 2  /  Ten Hout :   (  6 - 0 )  -  5° plaats in het klassement.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 51:

                    Maandag  18/12  -  Individueel 20 band - " locatie BC De Optimisten " - met Jean Rooyakkers;
                                                Individueel 40 band - - " locatie De Roepsteen "  -  met Harry Buyens;

                    Dinsdag   19/12   -  Individueel 20 band - " locatie De Roepsteen " - met Vanhoyland Robert en Jean Rooyakkers;
                                                 9°  ronde BDG kader - " locatie Zutendaal " -  St Jozef 1 - Ten Hout;

                    Woensdag  20/12 - Individueel 30 band - " locatie BC De Optimisten - Heusden " met Smeekens Jef en Frie Fransen;

            donderdag 21 + vrijdag 22/12 - GEWESTFINALE  160 kader :   ( locatie De Roepsteen ) met Hans Delnoij;

     donderdag 21 + vrijdag 22/12  GEWESTFINALE  40 vrij :   ( locatie  De Ketsers Genk ) met Jef Smeekens en Jean Rooyakkers;  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 50:

                    Maandag   11/12   -   7° ronde  BDG band  - Locatie " BC Optimisten - Heusden "  :    BC Optimisten 2 / Ten Hout 

                    Dinsdag     12/12  -   Individueel 30 band  -  locatie " De Roepsteen "  met Jef Smeekens en Fransen Frie;

                    woensdag  13/12  -   9° ronde  BDG  3-band kb -  locatie " BC Optimisten 3 - Heusden "  :   De Optimisten 3  /  Ten Hout 2
                                                   9° ronde BDG  3-band kb  -  locatie " STBA  - St Truiden "  :   STBA 1  /  Ten Hout 1

                    Donderdag 14/12 -    Individueel 20 band -  locatie " Roepsteen " :  met Etienne en Valentin;

                    Vrijdag      15/12  -    Individueel 20 band  " locatie " STBA - St Truiden " met Etienne en Valentin.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 49

            7° ronde BDG 3 BAND GB   :  MBA 1  /  Ten Hout 1   :      ( 4 - 2 )   7° plaats in het klassement
                                                      Ten Hout 2  /  KSTBC   :     ( 4 - 2 )  8° plaats in het klassement

            8° ronde BDG  kader :     Ten Hout  /  BC Fortuna   :  ( 4 - 2 )  -  1° plaats in het klassement

              1° ronde INTERCLUB ALEXIS :    Kortrijk  /  Ten Hout   :   ( 7 - 5 )   
                                                       

Programma week 49:

                    Maandag   04-12   -  8° ronde -  BDG kader -  Ten Hout  /  BC Fortuna
                                                 individueel 20 band -  locatie: BC Optimisten : met Robert Vanhoyland

                    woensdag 22/11  -  7° ronde  BDG 3-BAND GB  -  locatie  " MBA - Rekem-Lanaken "   :  MBA 1 /Ten Hout 1 
                                                 7° ronde  BDG 3-BAND GB  -  locatie  " Roepsteen "  :  Ten Hout 2 /  KSTBC
  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 48

            9° ronde BDG vrij hogere reeks -  :  BC De Optimisten /  Ten Hout :      ( 4 - 0 )     4° plaats in het klassement

            8° ronde BDG  3-Band kb :    Ten Hout 1  /  BC De Optimisten 1  :  ( 0 - 6 )  -  6° plaats in het klassement
                                                      Ten Hout 2  /  STBA 3   : (  2- 4 )  -  10° plaats in het klassement

            6° ronde BDG Band  -  BC Fortuna  /  Ten Hout :   (  3 - 3 )  -  4° plaats in het klassement.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 48:

                    Dinsdag   28/11   -   6° ronde  BDG band  - Locatie " BC Fortuna - Lanaken "  :    BC Foruna / Ten Hout 

                    Donderdag 30/11 -     9° ronde  BDG vrij hogere reeks  -  locatie  " BC Optimisten - Heusden "  :  BC De Optimisten / Ten Hout

                    Vrijdag      03/11  -     8° ronde BDG 3-band kb  -  locatie " Roepsteen " -  Ten Hout  1  /  STBA 3

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 46

            6° ronde BDG 3 BAND GB   :  Ten Hout 1  /  STBA 1   :      ( 0 - 6 )   6° plaats in het klassement
                                                      Ten Hout 2  /  STBA 2   :     ( 2 - 4 )  8° plaats in het klassement

            7° ronde BDG  kader :     De Ketsers Genk 1 / Ten Hout  :  ( 0 - 6 )  -  1° plaats in het klassement
                                                       

Uitslagen week 47

            8° ronde BDG vrij hogere reeks -  :  Ten Hout  /  St Jozef 1 :      ( 2 - 2 )     4° plaats in het klassement

            5° ronde BDG  3-Band kb :    BC De Optimisten 1   /  Ten Hout 1 :  ( 2 - 4 )  -  7° plaats in het klassement
                                                                        STBA 2  /   Ten Hout 2  : (  4- 2 )  -  8° plaats in het klassement

            1° ronde INTERCLUB MIXTE -  Ten Hout /  KBC Metro GEnt :   (  10 - 2 )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 47:

                    Maandag   20/11   -   6° ronde  BDG 3-BAND GB  -  locatie  " Roepsteen  "  :  Ten Hout 1  /  STBA 1

                    woensdag 22/11  -  7° ronde -  BDG kader -  Dr Ketsers Genk  /  Ten Hout

                    Vrijdag      24/11  -   6° ronde  BDG 3-BAND GB  -  locatie  " Roepsteen "  :  Ten Hout 2 /  STBA 2

                    Zaterdag  25/11  -    8° ronde  BDG 3-band kb -  Ten Hout 2 / Optimisten 1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                 Gewestfinale:  30 vrij

                                                               Gewestkampioen + promotie naar 40

                      PROFICIAT  Etienne BASTIAENSEN 

 

________________________________________________________________________________________________________________

 

Programma week 46:

                    Maandag   13/11   -   8° ronde  BDG vrij hogere reeks  - Locatie " Roepsteen "  :   Ten Hout  /  BC St Jozef 1
                                                            -     7° ronde  BDG 3-Band kb  -  locatie  " BC De Optimisten  "  :  Optimisten 1  / Ten Hout 1

                    dinsdag     14/11  -   7° ronde  BDG 3-band kb  -  locatie  " STBA  "  :   STB A 2  / Ten Hout 2

                    donderdag 16/11  -   Gewestfinale 30 vrij -  locatie " BC St Jozef "  Zutendaal -  met Bastiaensen Etienne

                    vrijdag 17/11       -   Gewestfinale 30 vrij -  locatie " BC St Jozef "  Zutendaal -  met Bastiaensen Etienne

                    zaterdag  18/11  -  locatie  " Roepsteen "  -  1° ronde INTERCLUB MIXTE  - vanaf 13:00  -  Ten Hout / KBC Metro Gent

                    zondag  19/11  -  locatie  " KBC Metro Gent "  -  1° ronde INTERCLUB MIXTE  - vanaf 13:00  - KBC Metro Gent / Ten Hout;

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslagen week 44

            6° ronde BDG kader -  :  Ten Hout  /  M.B.A. :      ( 6 - 0 )   ( forfait- onvolledige ploeg MBA )  1° plaats in het klassement

            5° ronde BDG  3-BAND GB :    BC De Optimisten 1   /  Ten Hout 1 :  ( 2 - 4 )  -  3° plaats in het klassement
                                                        BC De Optimisten 2  /   Ten Hout 2  : (  3 - 3 )  -  7° plaats in het klassement

            4° ronde  BDG band :   Ten Hout  /  BC St Jozef :  (  6  - 0 )  2° plaats in het klassement

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      

                                                     NIEUW SEIZOEN 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Uitslag Gewestfinale  15 p  3-band GB:            

                2° plaats voor Frie Fransen                                         uitslagen zijn beschikbaar

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  NATIONALE KAMPIOEN  80 BAND KB

 

PROFICIAT 

LUDO  THUYS

Comments