update 06-08-2019

 
 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

              Seizoen 19-20 is officieel van start gegaan, Ten Hout is aanwezig op 5 van de 7 competitie met 7 ploegen.

              Kalenders voor het nieuwe seizoen zijn beschikbaar en deze kunnen worden gedownload.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

01-07-19  --  Met de Nationale finale BDG Kader, die gespeeld is in Ten Hout op zaterdag 29 en zondag 30/6/19, is een einde gekomen aan het seizoen 18-19.

                      Eeen dikke PROFICIAT aan onze ploeg ( Armand, Rocco en Hans ) die eindigt op een 3° plaats.

                      individueel uitslagen

                      algemeen uitslagen

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  25-05-19  --  Kalender van de Nationale Finale BDG Kader is beschikbaar, wordt gespeeld in Ten Hout op 29 en 30 juni 2019.
                                 ploeg:  (  Kesters Armand + Massafra Rocco + Delnoij Hans )   

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

    24-05-19  --  Uitslagen van de GF beker der Sportbestuurders:

                                   4° plaats voor Frie Fransen en 5° plaats voor Rocco Massafra.  

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

  21-05-19  -In de voorlaatste speeldag van de competitie BDG band, heeft Ten Hout 2 zijn laatste match gewonnen van HBA 2 met 5-1, en kan niet
                   meer ingehaald worden in het klassement.
      Een dikke PROFICIAT aan "Ten Hout 2" de nieuwe kampioenen in de competitie BDG Band:
                                           "Valentin + Jef + Ludo en dank ook aan alle die mee hebben gedaan"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

  19-05-19  --  Uitslagen van de 20° ronde BDG overband zijn beschikbaar:
                                           Bree - Ten Hout 2:   ( 0 - 6 )    Eerste plaats in het klassement !!!!
                                      Ten Hout 1 - STBA 1 :   ( 2 - 4 )    10° plaats in het klassement

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 17-05-19 --   Uitslagen van de eerste ronde van de Beker der Clubkampioenen zijn beschikbaar:
                     Claeskens Kevin eindigt op de 4° plaats en zo ook geplaats voor de Gewestfinale die doorgaat op  6 en 7/6/19 in Hasselt ( HBA )

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28-04-19  --    Voor de BDG 3-band op matchtafel is de competitie geeindigd; de ploeg van Ten Hout 2 eindigd op een 2° plaats terwijl de ploeg van
                        Ten Hout 1 eindigt op een 7° plaats.

                         Een dikke proficiat voor alle twee de ploegen en vervangers.
                                      ploeg van Ten Hout 1 :  Frie + Rocco + Gerard 
                                      ploeg van Ten Hout 2 : Walter + Ludo + Johan.


                         kalender van de voorronde beker der clubkampioenen is beschikbaar:  ( met Kevin Claeskens )
                         kalender van de GF beker v/d spportleiders is beschikbaar:  ( met Massafra Rocco en Frie Fransen )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  20-04-19 --  Een dikke PROFICIAT aan THUYS Ludo  met zijn derde titel:    GEWESTKAMPIOEN 42  3-band,    hij is ook
                  geplaatst voor de Nationale Finale die doorgaat op 25 en 26/5/19 in het gewest Beide Vlaanderen.
                     

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

   19-04-19 --  Een dikke proficiat aan Buyens Harry,  met de derde plaats in de Gewestfinale  27 3-band.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16-04-19 --  Laatste speeldag van de competitie BDG Kader is afgerond, en voor de zesde keer op rij
             wordt een ploeg van BC Ten Hout KAMPIOEN;
Een dikke PROFICIAT aan "Ten Hout 2"
             met Armand Kesters, Rocco Massafra en Hans Delnoij plus invaller Dominique Neyens.

             Een dikke PROFICIAT gaat ook aan "Ten Hout 1" met Harry Buyens, Gerard Coenen en
             Thuys Ludo, met het podium plaats ( derde ).

                   Uitslagen:
                             BDG Kader : laatste speelronde : BC Fortuna / Ten Hout 1 :  ( 3 - 3 ) 
                                                    "  "    "   "          De Ketsers Genk / Ten Hout 2 :  ( 4 - 2 )

                                   BDG 3-band GB :  17° speelronde :  Ten Hout 1 / STBA 2 :  ( 0 - 6 )  : 7° plaats in het klassement;
                                                                                        Optimisten 2 / Ten Hout 2 : ( 3 - 3 ) : 2° plaats in het klassement.
                              

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   08-04-19  --   Einde seizoen nadert, twee competitie zijn afgewerkt:   Vrij hogere reeks en de drieband op kb.
                        Voor de BDG vrij hogere reeks is de ploeg van Ten Hout  ( Hans en Rocco ) geeindigd op een 4° plaats terwijl de ploeg van de drieband
                        eindigt op een derde plaats, goed voor een podiumplaats, met Jef, Harry en Gerard.
                        Een dikke proficiat voor alle twee de ploegen.

                        uitslagen:

                             BDG band : 16° speelronde : Ten Hout 2 / HBA 1 :  ( 2 - 4 )   Eerste plaats in het klassement;
                                                                           Ten Hout 1 :  ( vrij )              10° plaats in het klassement.

                            BDG vrij hogere reeks :  laatste speelronde :   Ten Hout / De Ketsers Genk : ( 4 - 0 )   --     

                            BDG drieband :  laatste speelronde  :  Ten Hout / MBA 1 :  ( 2 - 4 )  --

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   07-04-19  --  Geen Titel voor de ploeg van Ten Hout in de Nationale finale van de Interclub Alexis.
                       Dikke Proficiat aan Harry, Gerard en Ludo met de vierde plaats.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

  02-04-19 --    Kalender van de Gewestfinale 42  3-band met Thuys Ludo is beschikbaar. Wordt gespeeld op 18 en 19/4/19 in Zutendaal.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

   31-03-19 --  Uitslagen BDG:

                      BDG 3-band GB --  16° speelronde --  STBA 1 / Ten Hout 1 : ( 3 - 3 ) --  6° plaats in het klassement;
                                                                              Ten Hout 2 / St Jozef : ( 4 - 2 ) --  2° plaats in het klassement.

                      BDG Kader --  13° speelronde --  St Jozef 1 / Ten Hout 1 :  ( 2 - 4 ) --  3° plaats in het klassement;
                                                                       St Jozef 2 / Ten Hout 2 :  ( 4 - 2 ) --  Eerste plaats in het klassement.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   29-03-19  -In de voorlaatste speeldag van de competitie BDG Kader, verlies Ten Hout 2 van St Jozef 2  ( 2 – 4 ), juist genoeg om in het
                       klassement niet meer ingehaald kunnen worden. Zo wordt Ten Hout, in deze competitie, voor de zesde keer op rij KAMPIOEN.
                      
Een dikke proficiat aan Ten Hout 2:
                                    
Armand + Rocco + Hans en dank ook aan de invaller Dominique”.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  24-03-19   --  Een dikke proficiat aan Thuys Ludo,  met de tweede plaats in de Nationale Finale 80 band gespeeld in Tournai.

                    --  Uitslagen van de voorronde 3de klasse 27 drieband zijn beschikbaar:
                      2° plaats voor Harry Buyens en meteen ook geplaats voor de GF die doorgaat in de Roepsteen op 18 en 19/4/19;
                      11° plaats voor Walter Snoekx.


                      Uitslagen BDG:
              BDG 3-band :  13° speeldag (voorlaatste ) :  STBA 2 / Ten Hout : ( 2 - 4 ) -   tweede plaats in het klassement;

              BDG vrij hogere reeks : 13° speeldag (voorlaatste) :  HBA / Ten Hout : ( 2 - 2 )  4° plaats in het klassement;

              BDG band : 15° speeldag :  Ten Hout 1 / STBA 2 :  ( 6 - 0 ) --  9° plaats in het klassement;
                                                       Ten Hout 2 / KSTBC :   ( 5 - 1 ) --  Eerste plaats in het klassement.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   21-03-19  --   Een dikke proficiat aan Johan Antheunis,  met de tweede plaats in de Gewestfinale 34  3-band op GB gespeeld in Zutendaal.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

  16-03-19 --  Uitslagen BDG :

                             12° ronde : BDG kader --   Ten Hout 1 / H.B.A. :  ( 2 - 4 )  5° plaats in het klassement;
                                                                     Ten Hout 2  ( Vrij )  :  1° plaats in het klassement

                             15° ronde :  BDG 3-band GB  --  Optimisten 1 / Ten Hout 2 :  ( 2 - 4 ) :  2° plaats in het klassement;
                                                                             Ten Hout 1 / KSTBC  :  ( 2 - 4 )  :  5° plaats in het klassement.

 

          Nationale finale van de Interclub Alexis: kalender is beschikbaar, wordt gespeeld in Kortrijk op 6 en 7 april 2019.
          Ploeg voor Ten hout wordt: Harry Buyens, Gerard Coenen en Thuys Ludo.  Harry neemt de plaats van Rocco die forfait moet geven wegens blessure.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

  10-03-19 --  Uitslagen BDG:

                            14° ronde - BDG Band :  De Ketsers Genk / Ten Hout 1 : ( 4 - 2 ) --  11° plaats in het klassement;
                                                                 S.T.B.A. 2  /  Ten Hout 2 :  ( 4 - 2 ) --  Eerstre plaats in het klassement;

                            12° ronde BDG 3-band :  Ten Hout  /  H.B.A. 1  :  ( 2 - 4 )  --  3° plaats in het klassement;

                            12° ronde BDG vrij hogere reeks :  Ten Hout / St Jozef 1 :  ( 2 - 2 )  --  5° plaats in het klassement.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   06-03-19  --  met vertraging de uitslagen van de BDG:

                               14° ronde - BDG 3-band GB --  Optimisten 1 / Ten Hout 1 : ( 2 - 4 ) - 3° plaats in het klassement;
                                                                             Ten Hout 2 / STBA 2 : ( 2 - 4 ) -- 2° plaats in het klassement;

                               11° ronde -- BDG kader --  BC Fortuna / Ten Hout 2 : ( 4 - 2 ) --  Eerste plaats in het klassement
                                                                                  Ten Hout 1 -- vrij  --   Derde plaats in het klassement.

 

                      Kalender van de Nationale finale 80 band met Thuys Ludo is beschikbaar. Wordt gespeeld op 23 en 24/3/19 in Tournai.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   24-02-19  --  Uitslagen BDG:
                             11° ronde - BDG 3-band -- De Ketsers Hechtel / Ten Hout  : ( 2 - 4 ) --  3° plaats in het klassement;

                             13° ronde - BDG band - Ten Hout 1 / Optimisten 2 : ( 2 - 4 )  --  11° plaats in het klassement;
                                                                 Optimisten 1 / Ten Hout 2: ( 2 - 4 ) --  Eerste plaats in het klassement.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


   18-02-19 --  Kalender van de Gewestelijke voorronde 55+80 band op matchtafel is beschikbaar, met Hans Delnoij en Ludo Thuys.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

   16-02-19 --  Uitslagen BDG :
                              10° ronde  BDG kader :  St Jozef 2 / Ten Hout 1  :  ( 2 - 4 )  -- 2° plaats in het klassement;
                                                                  Ten hout 2 / St Jozef 1  :  ( 4 - 2 )  --  Eerste in het klassement;

                             13° ronde BDG 3-band GB :  Ten Hout 1 / Optimisten 2 :  ( 4 - 2 )  -  5° plaats in het klassement;
                                                                        STBA 1 / Ten Hout 2 :  ( 2 - 4 )  --  2° plaats in het klassement.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  10-03-19 --  Uitslagen BDG:
                                              BDG band - Ten Hout 2 / Ten Hout 1 : ( 5 - 1 )
                                                     Ten Hout 2 blijft aan de leiding met 4 ptn voorsprong, terwijl Ten Hout 1 zakt naar de 10° plaats.

                                              BDG hogere reeks : STBA / Ten Hout : ( 4 - 0 )  Ten Hout verlies een plaats ( 4° ) in het klassement;

                                              BDG 3-band : Ten Hout / STBA : ( 4 - 2 ; Blijft op de tweede plaats in het klassement.

 

                      Een dikke proficiat aan Rocco Massafra,  met de 6° plaats in de Nationale Finale 90 kader gespeeld in Rochefort.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  08-03-19 --  Een dikke PROFICIAT aan THUYS Ludo  onze nieuwe     GEWESTKAMPIOEN 80 band,    hij is ook
                  geplaatst voor de Nationale Finale die doorgaat op 23 en 24/3/19 in het gewest Henegouwen-Namen.
                     
Uitslagen zijn beschikbaar.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   03-02-19 --  Interclub Alexis : 3° ronde:

                      BC Quality Zele / Ten Hout :  ( 6 - 6 ) - dankzij een beter percentage carambole heeft Ten Hout zich geplaatst voor de finale Nationale
                      die doorgaat in Gent op 6 en 7/4/19---  ploeg van Ten hout:  Gerard Coenen + Thuys Ludo + Massafra Rocco.
                         uitslagen zijn beschikbaar.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  02-02-19  --  Uitslagen BDG:
                          12° ronde - BDG 3-band GB --  St Jozef / Ten Hout 1 :  ( 5 - 1 ) --  5° plaats in het klassement - een plaats verlies;
                                                                        Ten Hout 2 / KSTBC  ::  ( 2 - 4 ) --  3° plaats in het klassement  --  een plaats verlies;

                           9° ronde - BDG kader  --    De Ketsers Genk / Ten Hout 1 :  ( 4 - 2 )  2° plaats in het klassement;
                                                                                 HBA   /  Ten Hout 2  :  ( 2 - 4 )  Eerste plaats in het klassement.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   28-01-19  --  Uitslagen BDG:
                                             BDG band: 11° ronde :  Ten Hout 1 / HBA 1 --  ( 4 - 2 )  blijft op de 3° plaats in het klassement;
                                                                                 Ten Hout 2 - na een ronde rust blijft op de eerste plaats in het klassement;

                                            BDG 3-band -  9° ronde :  KSTBC / Ten Hout :  ( 2 - 4 ) - 2° plaats, een plaats winst in het kllassement;

                                            BDG vrij hogere reeks:  9° ronde :  Ten Hout / St Jozef 2:  ( 2 - 2 ) ; Ten Hout zakt met een plaats in het klassement ( 3° ).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   27-01-19  -- Geen titel voor Jean Rooyakkers, wel een dikke proficiat met de 6° plaats in de Nationale finale 40 vrij gespeeld in Zutendaal.
                      uitslagen zijn beschikbaar.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   24-01-19 --  Kalender van de Gewestfinale 80 band is beschikbaar; twee van de drie spelers zijn van Ten Hout waar ook de finale wordt gespeeld:
                      Thuys Ludo en Hans Delnoij.

                      Uitslagen van de voorronde 30+40 band op GB zijn online:  Frie Fransen eindigt op de 10° plaats.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

  23-01-19 --  Kalenders van de eerste ronde individueel 3-band op kb zijn beschikbaar:
                                22- 3band - met Fransen Frie
                                27 - 3band - met Harry Buyens en Walter Snoekx.      ( Gewestfinale wordt gespeeld in Ten Hout )

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   21-01-19 --  Een dikke proficiat aan Thuys Ludo,  met de vierde plaats in de Nationale Finale 210 vrij gespeeld in Essen.
                       

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   20-01-19  --  Uitslagen BDG:
                                              BDG 3-band GB :  Ten Hout 1  /  HBA :  ( 2 - 4 )  4° plaats in het klassement
                                                                          MBA  /  Ten Hour 2:  ( 2 - 4 )  2° plaats in het klassement

                                              BDG kader :  Ten hout 2 / Ten Hout 1 :  ( 2 - 4 )
                                                                         Eerste plaats in het klassement voor Ten Hout 2
                                                                         derde plaats voor Ten Hout 1.

   19-01-19 --   Een dikke proficiat aan Hans Delnoij, na een spannende laatste wedstrijd, is hij uitendelijk derde geworden in de Gewestfinale 
                     70+90 kader op matchtafel die gespeeld is in Zutendaal.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   13-01-19 --   Uitslagen BDG:

                                   BDG Band - 10° ronde --  KSTBC / Ten Hout 1 :  ( 6 - 0 ) --  9° plaats in het klassement;
                                                                         HBA 2  / Ten Hout 2 :  ( 0 - 6 ) --  Eerste plaats in het klassement;

                                   BDG 3-band : 8° ronde -- Ten Hout / Optimisten 1 :  ( 5 - 1 ) --  3° plaats in het klassement;

                                   BDG vrij hogere reeks : 8° ronde --  BC Fortuna / Ten Hout :  ( 4 - 0 ) - 2° plaats in het klassement.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  30-12-18  --  3 Finale's zijn voorzien in de maand Januari waar spelers van Ten Hout betrokken zijn:
                              Gewestfinale 70+90 kader op GB - met Delnoij Hans op 17 en 18/1/19 in Zutendaal;
                              Nationale Finale 40 vrij met Rooyakkers Jean op,26 en 27/1/19 in Zutendaal;
                              Nationale finale 210 vrij met Thuys Ludo op 19 en 20/1/19 in Essen-Wildert.
                                             Alle kalenders zijn online.

                      Kalenders van de individueel 22 3-band ( Massafra +Rocco ) en 27 3-band ( Thuys Ludo ) op GB zijn online:
                                          

                     Uitslagen BDG : 
                           BDG 3- band op GB:  9° ronde :  Ten Hout 1 / MBA  :  ( 4 - 2 )  --  3° plaats in het klassement
                                                                              Ten Hout 2 / HBA  :   ( 2 - 4 ) --   2° plaats in het klassement;

                           BDG band  :   9° ronde :   Ten Hout 2 / K. Breese BC :  ( 4 - 2 )  --  1° plaats in het klassement
                                                                    STBA 1 / Ten Hout 1   :  ( 2 - 4 )  --  8° plaats in het klassement

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   22-12-18 --  Uitslagen van de Gewestfinale 90 kader zijn beschikbaar;
                       Een dikke Proficiat aan Rocco Massafra met zijn tweede plaats. Rocco is ook geplaats voor de Nationale finale die doorgaat op 9 en 10/2/19.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   16-12-18  --  Uitslagen BDG zijn beschikbaar:

                           BDG kader :  7° ronde --  Ten Hout 1 / BC Fortuna  :  ( 4 - 2 )  4° plaats in het klassement;
                                                                 Ten Hout 2 / De Ketsers Genk  :  ( 6 - 0 )  Eerste plaats in het klassement met 13 punten voorsprong op de tweede!!!!

                           BDG 3-band GB :  8° ronde :  STBA 2  /  Ten Hout 1  :  ( 2 - 4 )  -  4° plaats in het klassement;
                                                                       Ten Hout 2 / Optimisten 2 : ( 4 - 2 )  -  2° plaats in het klassement.

   15-12-18 --   Uitslagen van de Gewestfinale 40 vrij zijn beschikbaar;
                       Een dikke Proficiat aan Jean Rooyakkers met zijn tweede plaats. Jean is ook geplaats voor de Nationale finale die doorgaat op 26 en 27/1/19 in Zutendaal.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 09-12-18 --  Uitslagen BDG zijn online:

                         BDG vrrij hogere reeks :  7° speeldag :  De Ketsers Genk / Ten Hout :  ( 4 - 0 )  --  tweede plaats in het klassement;
                         BDG 3-band :  7° speeldag  MBA 1  / Ten Hout  : ( 4 - 2 )  --  5° plaats in het klassement;

                         BDG band :  8° speeldag :  Ten Hout 1 / Breese BC :  ( 3 - 3 )  10° plaats in het klassement
                                                                 STBA 1 - Ten Hout 2 :  ( 0 - 6 )  Eerste plaats in het klassement;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 02-12-18 --  Uitslagen BDG zijn beschikbaar:

                         BDG Kader - 6° speeldag :  Ten Hout 1 / St Jozef 1 :  ( 4 - 2 )  4° plaats in het klassement;
                                                                  Ten Hout 2 / St Jozef 2    ( 4 - 2 )  Eerste plaats in het klassement;

                         BDG 3-band op GB : 7° speeldag :  Ten Hout 1 / STBA 1  ( 2 - 4 ) - 5° plaats in het klassement;
                                                                             St Jozef / Ten Hout 2 : ( 2 - 4 ) - 2° plaats in het klassement.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  01-12-18 --   Met een geweldige prestatie, heeft de ploeg van de Alexis , zich kunnen plaatsen voor de 1/4 finale. die doorgaat op 19 en 20/1/19,
                      Uitslagen:  heenronde: BC Fortuna / Ten Hout ( 4 - 2 )  ///  terug ronde :  Ten Hout / BC Fortuna  ( 6 - 0 )  
                      Uitslagen zijn beschikbaar. 
                      Tegenstander zal worden de winnaar van wedstrijd " BC De Middel -- BC Quality Zele ".
                      

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  24-11-18 --  Uitslagen van de 1° ronde 90 kader zijn beschikbaar:
                     3° plaats voor Rocco Massafra, die ook goed is voor een plaats in de Gewestfinale die doorgaat op 20 en  21/12/18 in onze lokaal.

                     Kalender van de Gewestfinale 160 kader is beschikbaar:
                     Twee deelneemers voor Ten Hout :    Hans Delnoij en Thuys Ludo -- Finale die doorgaat op 19 en 21/12/18 in Zutendaal.

                     Kalender van de voorronde 30+40 vrij op GB zijn uit:
                         Enige deelnemer voor Ten Hout is Frtansen Frie.

            Uitslagen BDG zijn online:

                     BDG vrij hogere reeks - 6° ronde -  Ten Hout / HBA  ( 2 - 2 ) en 2° plaats in het klassement;

                     BDG band : 7° ronde -  Ten Hout 1 / Optimisten 1  :  ( 2 - 4 ) 10° plaats in het klassement;
                                                        Ten Hout 2 / Optimisten 2 :  ( 6 - 0 )  Eerste plaats in het klassement;

                     BDG 3-band: 6° ronde -  Ten Hout / STBA 2 :  ( 4 - 2 ) 4° plaats in het klassement.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 13-11-18 --  Uitslagen van de 1° ronde 40 vrij zijn online:
                        Jean Rooyakkers eindigd op de eerste plaats en meteen geplaats voor de Gewestfinale die doorgaat in Zutendaal op 12 en 14/12/18.
 

10-11-18 --             Uitslagen BDG zijn online:
                              BDG vrij hogere reeks: 5° ronde :  St Jozef 1 / Ten Hout : ( 0 - 4 )  2° plaats in het klassement;
                              BDG band : 6° ronde :   HBA 2   /  Ten Hout 1 ( 4 - 2 ) - 11° plaats in het klassement
                                                                  Ten Hout 2  /  De Ketsers Genk ( 4 - 2 ) 2° plaats in het klassement;
                              BDG 3-band : 5° ronde : : HBA 1 / Ten Hout  ( 2 - 4 )  4° plaats in het klassement.

                       Uitslagen individueel 70 vrij zijn beschikbaar:
                       8° plaats voor Frie Fransen; 11° plaats voor Buyens Harry; 13° plaats voor Maes Martin.

                                 Uitslagen van de Gewestfinale 90+120 vrij op matchtafel: ( uitslagen zijn beschikbaar )
                                 3° plaats voor Hans Delnoij en 6° plaats voor Massafra Rocco.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 04-11-18  --  Uitslagen BDG :

                             BDG Kader : 4° ronde : Ten Hout 2 / BC Fortuna -  ( 4 - 2 )  Eerste plaats in het klassement;
                                                                Ten Hout 1 - was vrij - en zacht naar de 7° plaats;

                             BDG 3-band op GB : 5° ronde : Ten Hout 1 / Optimisten 1  ( 4 - 2 ): 3° plaats in het klassement;
                                                                           STBA 2 / Ten Hout 2 :  ( 4 - 2 ) : 5° plaats in het klassement.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28-10-18 --  Uitslagen GF 60 kader zijn beschikbaar:  
                   Proficiat aan Harry Buyens met zijn 5° plaats.

                   UITSLAGEN BDG:
                            BDG vrij hogere reeeks :  ploeg van Ten Hout was vrij;  3° plaats in het klassement;
                            BDG Band :  H.B.A. 1 / Ten hout 2 :  ( 3 - 3 )  4° plaats in het klassement;
                                               Ten Hout 1 - na een ronde vrij, op de 11° plaats in het klassement.
                            BDG 3-band:  Ten Hout / De Ketsers Hechtel :  ( 4 - 2 )  5° plaats in het klassement.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21-10-18 --  Kalender van de individueel 30 band is beschikbaar: Jean Rooyakkers is de enige speler voor Ten Hout.

            Uitslagen BDG:
            BDG Kader : Schitterende start, in deze competitie, van Ten Hout 2, die na drie ronde, stevig op kop staan in het klassement;
            Ten Hout 1 / St. Jozef 2  ( 2 - 4 ) - 2° plaats in het klassement
            St Jozef 1 / Ten Hout 2  ( 1 - 5 )  - 1° plaats in het klassement

             BDG 3-band op MT :  De Optimisten 2 / Ten Hout 1  ( 1 - 5 )  4° plaats in het klassement
                                                Ten Hout 2 / STBA 1  ( 4 - 2 )  2° plaats in het klassement.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

16-10-18 --  Geen voorronde nodig in de 90+120 vrij op matchtafel, wordt voorzien een rechtstreekst finale;
                      Kalender van de GF 90+120  is ondertussen beschikbaar, Hans Delnoij is de enige deelnemer voor Ten Hout.

                                                                                                                                                                           

   13-10-18 --  Uitslagen BDG:
                          BDG Vrij Hogere reeks, 3° ronde:  Ten Hout / STBA  ( 4-0 )  2° plaats in het klassement;
                          BDg Band, 4° ronde:  STBA 2 / Ten Hout 1    ( 4 - 2 )  8° plaats in het klassement
                                                          KSTBC / Ten Hout 2    ( 4 - 2 )  2° plaats in het klassement.

                          BDG 3-band, 3° ronde :  STBA 1 / Ten Hout  ( 3 - 3 )  5° plaats in het klassement.

 

   07-10-18 - Uitslagen BDG zijn online:
                BDG kader: voor de tweede keer op rij winst voor 6-0 voor Ten Hout 2 die aan een schitterende competitie is begonnen. 
                                  Ten Hout 2 / HBA :   ( 6 - 0 )   Eerste plaats in het klassement;
                                  Ten Hout 1 / De Ketsers Genk  ( 6 - 0 )  3° plaats in het klassement.

                BDG 3-band MT ( 3° ronde ):
                                  Ten Hout 1 / St Jozef :  ( 4 - 2 )  -  7° plaats in het klassement;
                                   KSTBC / Ten Hout 2 :  ( 4 - 2 ) - 3° plaats in het klassement.


   06-10-18 - Eerste titel is binnen.
                    PROFICIAT aan Thuys Ludo ( Gewest Voorzitter van de Jeugd ) Winnaar van de Beker der Voorzitters.

 

   05-10-18 --  Kalender van de Nationale voorrronde 300 VRIJ is online: - 
                      Enige deelnemer voor Ten Hout is : DELNOIJ HANS.

 

  02-10-18 --  Voorronde van de individueel 60 kader is gespeeld, geen gewestfinale voor Harry Buyens, die eindigt op een 7° plaats.
                     uitslagen zijn beschikbaar.

 

  30-09-18 --  Uitslagen BDG zijn beschikbaar:

                         BDG vrij HR : 2° ronde :   St Jozef 2 / Ten Hout  ( 2 - 2 )  -  4° plaats in het klassement;
                         BDG band :  3° ronde :  Ten Hout 1 / De Ketsers Genk   ( 4 - 2 )  - 8° plaats in het klassement;
                                                             Ten Hout 2 / STBA 2  ( 6 - 0 ) -  2° plaats in het klassement;
                         BDG 3-band :  ( 2° ronde )  Ten Hout / KSTBC  ( 4 - 2 ) - 5° plaats in het klassement.

 
     
Comments