--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                                                                                                       Update :  06-02-23

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Uitslag(en) BDG:       BDG 3-band GB  : 14° ronde:   BC Fortuna /  Ten Hout 1:  ( 4 - 2 ) --  7° plaats in het klassement;
                                                                            Optimisten 2 / Ten Hout 1 :  (  2 -  4)  --  2° plaats in het klassement.

 

                            

Programma week 06: 

 Maandag   06/02  :  BDG band  (Roepsteen ) :  Ten Hout 2  tegen Optimisten 3;
Dinsdag     07/02  :  Individueel 22 3-band met Jef Smeekens en Fransen Frie;
Woensdag  08/02  :  BDG 3-band in Heusden :    Optimisten 2 tegen Ten Hout;
Donderdag 09/02  :  BDG band  (ST Truiden ) :  STBA tegen Ten Hout 1;
Vrijdag       10/02  :  Individueel 3-band op GB met Bastiaensen Etienne en Fransen Frie;

Donderdag 09/02 en vrijdag 11/2 :  Gewestfinale 55 band op kb in Heusden met Massafra Rocco;

1/4 finale Interclub MIXTE :  zaterdag vanaf 13.30 in de Roepsteen:   Ten Hout tegen BC Den Eik ( Malle )
                                         zondag  vanaf 13:30 in Malle :  BC Den Eik tegen BC Ten Hout.

 


 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Uitslagen week 04  zijn beschikbaar; 

                Gewestfinale  30 band :  4° plaats voor Jef Smeekens.

           BDG 3-band kb -  11° ronde -   
                                      Ten Hout 1  /  Hetsers Hechtel  ( 2 - 4 ) --  7° plaats in het klassement. 

           BDG band kb  -  11° ronde
                                      Ten Hout 1 / BC Fortuna   ( 3 -  3)  --  7° plaats in het klassement;
                                      H.B.A.  /  Ten Hout 2   ( 2 - 4 )  --  8° plaats in het klassement.

                                                

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

   Programma week 04

        Dinsdag 24-01-23  -  Plaats " De Roepsteen " - individueel 27 3-b op kb met Harry Buyens;

        Woensdag 25-01-23 :  in Heusden :  individueel 22  3-b op GB met Harry Buyens;

                                         BDG band:  in de Roepsteen :  Ten Hout 1 / BC Fortuna;

        donderdag 26-01-23    BDG 3-band in de Roepsteen:  Ten Hout / Ketsers Hechtel  2;

                                         GEWESTFINALE  30 band :  1° dag in Zutendaal  ( BC St Jozef ) met Jef Smeekens;

        vrijdag 27-01-23  :       BDG band -  in Heusden      HBA / Ten Hout 2;

                                         GEWESTFINALE  30 band :  2° dag in Zutendaal  ( BC St Jozef ) met Jef Smeekens; 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

          NATIONALE KAMPIOEN 160 vrij kb       

                     PROFICIAT  THUYS  LUDO  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Uitslagen week 03  zijn beschikbaar; 

                NF 160 vrij :  1° plaats voor Thuys Ludo

           BDG 3-band GB -  13° ronde -   
                                      MBA 1  /  Ten Hout 2  ( 2 - 4 ) --  2° plaats in het klassement;
                                      Ten Hout 1  /  MBA 1  ( 6 - 0 ) --  7° plaats in het klassement. 

                                                

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Programma week 03:      

                        NATIONALE FINALE   

           160 vrij kb met  THUYS  LUDO

                                                              zaterdag 21 en zondag 22/1/23 - in het lokaal van ST JOZEF in Zutendaal.

 

 Woensdag 18/1  :  BDG 3-band op GB in Zutendaal :  Ten Hout 2  tegen MBA 1;
                               Individueel 22 3-band kb in Heusden met: Jef Smeekens en Frie Fransen;
                               Individueel 27  3-band in Hechtel met Buyens Harry.


    Uitslag(en) BDG:       BDG 3-band 10° ronde:   Ten Hout - niet gespeeld ( ronde vrij ) : 7° plaats in het klassement;

                                      BDG band : ( 10° ronde ) :  Ten Hout 2  /  Ten Hout 1:   0 - 6  --  
                                                                                                                             Ten Hout 1 : 7° plaats in het klassement;
                                                                                                                             Ten Hout 2 : 9° plaats in het klassement.

 


 

 

    Programma week 2 : 

                       BDG 3-band GB ( 13° ronde ) op donderdag 12/1/23:  in de Roepsteen :  Ten Hout 1 /  M.B.A. 2 

                       BDG band : ( 10° ronde :  Ten Hout 2   /   Ten Hout 1

 

Uitslag BDG :   12° ronde BDG drieband GB : 

                                 Ten Hout 2  /  Ten Hout 1  :      4 - 2   -     
                                                                              voor Ten Hout 1 : 8° plaats in het klassement
                                                                              voor Ten Hout 2 : 2° plaats in het klassement.      

 

     Uitslag voorronde 55 BAND kb is beschikbaar:
                 Rocco Massafra eindigt op de 4° plaats die goed is voor een plaats in de gewestfinale, deze zal doorgaan in het lokaal van BC Optimisten in Heusden op donderdag 09 en vrijdag 10/02/23.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


 

    Programma week 1 : van 28/3 tot 3/4/22

                       BDG 3-band GB op vrijdag 6/1/23:  in de Roepsteen :  Ten Hout 2 / Ten Hout 1


 
   Volgende kalenders zijn beschikbaar:

                  kal.  Gewestfinale 30 band:  met Smeekens Jef
                  kal.  18 3-band kb :  met Bastiaensen Etienne
                  kal.  22 3-band kb:   met Smeekens Jef + Fransen Godfried
                  kal.  27 3-band kb:   met Buyens Harry

                  kal.  15  3-band GB:  met Tomassetti Ollie + Bastiaensen Etienne + Fransen Godfried
                  kal.  18  3-band GB: met Smeekens Jef
                  kal.  22  3-band GB: met Buyens Harry
                  kal.  34  3-band GB: met Johan Antheunis. 


 

                Eerste kalender van een reeks Nationale finales voor Ludo Thuys is beschikbaar:

                                NF  160 vrij -  in het lokaal van St Jozef - Zutendaal

                                 op zaterdag 21/1 en zondag 22//223  vanaf 14.00 uur

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  70 kader  GB

   Gewestkampioen

PROFICIAT LUDO THUYS 

Proficiat ook voor Rocco Massafra met zijn derde plaats.

 

Uitslagen week 51 zijn beschikbaar:

              Uitslag BDG :   11° ronde BDG drieband GB : 

                                 Ten Hout 1  /  S.T.B.A. 1  :      2 - 4    -     10° plaats in het klassement;
                                 Ten Hout 2   :  rustdad                            2° plaats in het klassement.       

            Uitslag GF 30 vrij:
                                 1° plaats voor Bastiaensen Etienne - ( GEWESTKAMPIOEN )

            Uitslag GF 120 kader:
                                 3° plaats voor Thuys Ludo;
                                 4° plaats voor Massafra Rocco

            Uitslag individueel 30 band:
                                 3° plaats voor Jef Smeekens - die goed is voor een plaats in de Gewestfinale - zie kalender
                                 8° plaats voor Fransen Frie
                                12° plaats voor Jean Rooyakkers.

                 Uitslag individueel 40 band:
                                  7° plaats voor Buyens Harry.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                              Gewestfinale:  30 vrij

                                                                                      Gewestkampioen

                      PROFICIAT  Etienne BASTIAENSEN 

________________________________________________________________________________________________________________

 

   Programma week 51

        Maandag 19-12-22  -   Individueel 30 band ( in de Roepsteen ) 
                                         met Smeekens Jef + Jean Rooyakkers + Frie Fransen;

        donderdag 22-12-22 -  11° ronde BDG 3-band GB:   Ten Hout 1 tegen  STBA 1;

        donderdag 22 en vrijdag 23/12/22 - in de Roepsteen - 

                                       Gewestfinale 120 kader kb met Thuys Ludo en Massafra Rocco

        donderdag 22 en vrijdag 23/12/22 - in het lokaal van BC St Jozef -  Zutendaal

                                       Gewestfinale 30 vrij kb met Bastiaensen Etienne.

 uitslag BDG beschikbaar:

               BDG band : ronde 9 :  Ten Hout 1  /   H.B.A.       :      2 - 4    -     9° plaats in het klassement;
                                               Ten Hout 2  /   BC Fortuna :     2 - 4    -     8° plaats in het klassement. 

               BDG 3-band kb :  ronde 9 :  De Ketsers Hechtel 1 /  Ten Hout    :  4 - 2  -  7° plaats in het klassement;

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  90 vrij  GB

   Gewestkampioen

PROFICIAT LUDO THUYS 

Proficiat ook voor Rocco Massafra met zijn derde plaats.

 

Uitslag BDG :   10° ronde BDG drieband GB : 

                                  H.B.A.     /   Ten Hout 1   :      5 - 1    -     8° plaats in het klassement;
                                  s;t;b;a;  2 / Ten Hout  2 :        2 - 4    -     1° plaats in het klassement.       

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 uitslag BDG beschikbaar:

               BDG band : ronde 8 :  Ten Hout 2  /   BC De Optimisten 2  :      2 - 4    -     7° plaats in het klassement;
                                                BC St Jozef   /   Ten Hout 1 :                 5 - 1    -     9° plaats in het klassement. 

               BDG 3-band kb :  ronde 8 :  Ten Hout  /  S.T.B.A. 1    :  2 - 4  -  6° plaats in het klassement;

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

     Uitslag voorronde 30 vrij kb is beschikbaar:
                  Etienne Bastiaensen eindigt op de 2° plaats die goed is voor een plaats in de gewestfinale, deze zal doorgaan in het lokaal van BC St Jozef in Zutendaal op donderdag 22 en vrijdag 23/12/22.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag BDG :   9° ronde BDG drieband GB : 

                                 Ten Hout 2  /  K.S.T.B.C.  :      2 - 4    -     1° plaats in het klassement;
                                 Optimisten  1 / Ten Hout 1   :      4 - 2    -     8° plaats in het klassement.       

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma week 48:

                    Maandag 28/11   -    Individueel 40 band - met Harry Buyens -  locaite : BC De Optimisten;
                                                                   30 vrij met Etienne Sebastiaensen - locatie : HBA in Heusden

                    Dinsdag 29/11  in de Roepsteen : gewestelijk voorronde 160 kader met Hans Delnoij; ( dag 1 )

                    woensdag 30/11 in Zutendaal BC St Jozef : BDG band :  ploeg Ten Hout 1

                    donderdag 1/12 in de Roepsteen:  BDG  3 band op kb;

                   Vrijdag 2/12  : in de Roepsteen :   gewestelijk voorronde 160 kader met Hans Delnoij  ( dag 2 )


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 uitslag BDG beschikbaar:

               BDG band : ronde 7 :  Ten Hout 1  /   KBC De Ketsers Genk  :      4 - 2    -     9° plaats in het klassement;
                                                S.T.B.A.   /   Ten Hout 2 :        5 - 1    -     7° plaats in het klassement. 

               BDG 3-band kb :  ronde 7 :  K.S.T.B.C.  /  Ten Hout    :  4 - 2  -  7) plaats in het klassement;

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   INTERCLUB MIXTE   1° ronde

             heenronde en terugronde op een dag:

             TEN HOUT tegen  K.BC De Gilde Hoger OP :            6 - 6

             Dankzij een beter % caramboles heeft Ten Hout zich kunnen plaatsen voor de volgende ronde.

             (uitslag beschikbaar)

 

Eerste gewestfinale:  160 vrij

   Gewestkampioen

PROFICIAT LUDO THUYS 

Proficiat ook voor Rocco Massafra met zijn vierde plaats.

 

   Programma week 17

        dinsdag  :    15/11  -  BDG 3-band kb - 7° ronde :       KSTBC  /  Ten Hout    -    in St Truiden
                                         BDG band  7° ronde :       STBA -  Ten Hout 2    -   in St Truiden

        woensdag : 16/11  -    BDG band   7° ronde:       Ten Hout 1 / De Ketsers Genk  (  in de Roepsteen )

        donderdag 17 en vrijdag 18/11/22 - in het lokaal van BC De Optimisten - Heusden

                                       Gewestfinale 160 vrij kb met Thuys Ludo en Massafra Rocco

           zaterdag  :    19/11  -  Interclub MIXTE -  heen en terug ronde tegen Kortrijk - vanaf 13:00 uur.

  Volgende kalenders individueel zijn beschikbaar:

                          30  band  met Jean Rooyakkers, Jef Smeekens en Fransen Frie;
                          40  band  met Harry Buyens;
                          55  band  met Massafra Rocco

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag BDG :   7° ronde BDG drieband GB : 

                                 Ten Hout 1  /  K.S.T.B.C.  :      2 - 4    -     8° plaats in het klassement;
                                 Optimisten  2  / Ten Hout 2   :      2 - 4    -     1° plaats in het klassement.       

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Uitslag individueel zijn beschikbaar:

                          70  vrij:  6° plaats voor Harry Buyens .
                          

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 uitslag BDG beschikbaar:

               BDG band : ronde 6 :  Ten Hout 2  /   BC De Optimisten 1  :      0 - 6    -     6° plaats in het klassement;
                                                BC Optimisten 3   /   Ten Hout 1 :        3 - 3    -     10° plaats in het klassement. 

               BDG 3-band kb :  ronde 3 :  Optimisten 1  /  Ten Hout    :  0 - 6  -  5° plaats in het klassement;

    

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag BDG :   7° ronde BDG drieband GB : 

                                 Ten Hout 1  / M.B.A. 1  :      2 - 4    -     6° plaats in het klassement;
                                 Ten Hout 2  / M.B.A. 2  :      1 - 5    -     1° plaats in het klassement.       

 

 Uitslag individueel:

                 ind. 40 vrij :   10° plaats voor Jean Rooyakkers
                                     14° plaats voor Jef Smeekens die forfait heeft moeten geven wegens hospitalitatie, de club wens hem veel succes en spoedig herstel.


                      Ind. 160 vrij:  1° plaats voor Thuys Ludo en 4° plaats voor Massafra Rocco.
                                                  Alle twee geplaatst voor de gewestfinale die doorgaat op 17 en 18 november in Heusden ( HBA ).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 uitslag BDG beschikbaar:

               BDG band : ronde 4 :  Ten Hout 1  /   BC De Optimisten 1  :      3 - 3    -     10° plaats in het klassement;
                                                BC St Jozef   /   Ten Hout 2 :        2 - 4    -     3° plaats in het klassement. 

               BDG 3-band kb :  ronde 3 :  Ten hout  /  STBA 2    :  2 - 4  -  9° plaats in het klassement;

    

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 5° ronde BDG drieband GB -  uitslag beschikbaar:

                                 S.T.B.A. 2    /   Ten Hout 1  :      2 - 4    -     5° plaats in het klassement;
                                 Ten Hout 2  /   BC Fortuna  :      6 - 0    -     1° plaats in het klassement.       

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 uitslag BDG beschikbaar:

               BDG band : ronde 4 :  Ten Hout 2  /   De Ketsers Genk  :      2 - 4    -     3° plaats in het klassement;
                                                De Optimisten 2  /  Ten Hout 1 :        4 - 2    -     10° plaats in het klassement. 

               BDG 3-band kb :  ronde 3 :  H.B.A.  /  Ten hout   :  2 - 4  -  9° plaats in het klassement;

    

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 5° ronde BDG drieband GB -  uitslag beschikbaar:

                                 S.T.B.A. 1    /   Ten Hout 2  :      2 - 4    -     2° plaats in het klassement;
                                 Ten Hout 1 :    VRIJ                             -     8° plaats in het klassement.       

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 uitslag BDG beschikbaar:

               BDG band : ronde 3 :  Ten Hout 1  /   S.T.B.A.  :      0 - 6    -     10° plaats in het klassement;
                                                De Optimisten 3  /  Ten Hout 2 :      2 - 4    -     4° plaats in het klassement. 

               BDG 3-band kb :  ronde 3 : Ten hout  /  De Optimisten 2  :  0 - 6  -  10° plaats in het klassement;

    

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Vierde ronde BDG drieband GB -  uitslag beschikbaar:

                                 H.B.A.    /   Ten Hout 2  :      0 - 6    -     2° plaats in het klassement;
                                Optimisten. 2   /  Ten Hout 1 :      4 - 2    -     5° plaats in het klassement.       

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Kalenders individueel vrij zijn beschikbaar:

                          30  vrij  met  Bastiaensen Etienn;
                          40  vrij  met Jean Rooyakkers en Jef Smeekens;
                          70  vrij  met Harry Buyens;
                          160 vrij met Thuys Ludo en Massafra Rocco

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 uitslag BDG beschikbaar:

               BDG band : ronde 2 :  Ten Hout 2  /   H.B.A. 1  :      2 - 4    -     4° plaats in het klassement;
                                                BC Fortuna  /  Ten Hout 1 :      6 - 0    -     10° plaats in het klassement. 

               BDG 3-band kb :  ronde 2 : De Ketsers Hechtel / Ten hout :  4 - 2  -  9° plaats in het klassement;

               BDG 3-band GB : ronde 3 :  Ten Hout 1 / BC Fortuna :   3 - 3  :   4° plaats in het klassement;
                                                       Ten Hout 2 / BC De Optimisten 2 :  3 - 3  :  2° plats in het klassement.

    

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Tweede ronde BDG drieband GB -  uitslag beschikbaar:

                               Ten Hout 2  /   M.B.A. 1  :      4 - 2    -     3° plaats in het klassement;
                                M.B.A. 2   /  Ten Hout 1 :      2 - 4    -     5° plaats in het klassement.       

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Eerste ronde van de verschillende competitie is gespeeld: uitslagen zijn beschikbaar

                           BDG band -    Ten Hout 1  /   Ten Hout 2  :      2 - 4 

                                       BDG 3-band  GB  -    Ten Hout 1  /  Ten Hout 2  :   2 - 4 

                           BDG 3-band kb  -  1° ronde vrij.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Eerste competitie wedstrijd voor het nieuw seizoen is gespeeld:

                           BDG band -    Ten Hout 1  /   Ten Hout 2  :      2 - 4        wedstrijd

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                       Maandag 22/8/22 gaat van start het nieuwe seizoen.

                        Eerste ontmoeting betreft de BDG Band: tussen Ten Hout 1 en Ten Hout 2;

                        volgt op donderdag 25/8 de BDG drieband op GB tussen Ten Hout 1 en Ten Hout 2. 

 

 

 

 

 

 

KALENDERS BDG   (  Band  -  3-band   -   3-band GB    )    SEIZOEN 2022-23   ZIJN BESCHIKBAAR;

 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Resultaten Clubkampioenschap seizoen 21-22 zijn online:

                          
                              kampioen  VRIJ :     Snoekx Walter

                           kampioen BAND:     Bastiaensen Etienne

                         kampioen 3-BAND :     Buyens Harry.

 

                                              CLUBKAMPIOEN  SEIZOEN  21-22  :       BASTIAENSEN Etienne

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

 

 

 

 

 

  Update van de clubkampioenschap is online.

 


 

 

      Laatste uitslagen van de competitie BDG:

                BDG Band:  laatste ronde ( 18° ) : Ten Hout 1 / HBA 2 : ( 4 - 2 )  Ten Hout 1 eindigt de competitie op de 7° plaats.
                                                                  Ten Hout 2 / STBA : (  2 + 4 )  Juist geen podium plaats voor Ten Hout 2 die eindigt de competitie op de 4° plaats.

                                                          Een dikke PROFICIAT aan alle spelers met hun prestatie.!!!!!!

     Individuele uitslagen BDG kader zijn beschkbaar.

      Individuele uitslagen BDG vrij hogere reeks zijn beschikbaar.


 

                    Uitslagen BDG week 22  _ ook laatste ronde van de competitie vrij hogere reeks, kader en drieband op matchtafel.

                                                             een dikke Proficiat aan alle ploegen met hun prestatie.

                               BDG vrij hogere reeks: 20° ronde:  Ten Hout / H.B.A. : ( 2 - 2 )  - 4° plaats in het klassement;

                               BDG kader :  18° ronde :  St Jozef 1 /  Ten Hout  :  ( 4-  2)  -  8° plaats in het klassement;


                               BDG drieband GB : 15° ronde :  Ten Hout 1  /  S.T.B.A. 3  : ( 6 -  0 )   - 8° plaats in het klassement;
                                                                                             K.S.T.B.C.    / Ten Hout 2 : ( 6 -  0 )  - 6° plaats in het klassement.


 

Uitslagen Nationale finale 27 drieband op GB zjn beschikbaar:   


                             PROFICIAT aan Johan ANTHEUNIS met de 5° plaats in de Nationale finale 27 direband op GB.

 

Uitslagen Nationale finale 18 drieband op GB zijn beschikbaar:

                             PROFICIAT aan:  BUYENS Harry met de 4° plaats in de Nationale finale 18 direband op GB.


 

Programma week 22:      

1°        NATIONALE FINALE   18 3-band op GB  met BUYENS Harry -
                                                  zaterdag 28 en zondag 29/5/22 - in het lokaal van STBA - St Truiden.

2°          NATIONALE FINALE   27 3-band op GB  met Johan ANTHEUNIS -

                                                  zaterdag 28 en zondag 29/5/22 - in het lokaal van BC Nivellois - NIVELLES 


UITSLAGEN WEEK 20:

                            BDG 3-band kb - laatste ronde :  Optimisten 2 / Ten Hout : ( 4 - 2 ) 
              een dikke Proficiat aan de ploeg: ( Etienne + Jef + Walter ) met hun prestatie:   5° plaats in het klassement.

                            BDG vrij hogere reeks: 19° ronde : BC Fortuna / Ten Hout : ( 4 - 0 ) : 4° plaats in het klassement;

                            BDG band : 17° ronde : gespeeld op 28/1/22 :  Ten Hout 2 / Ten Hout 1 :  ( 5 - 1 )
                                                                                                 4° plaats in het klassement voor Ten Hout 2;
                                                                                                 8° plaats in het klassement voor Ten Hout 1.


UITSLAGEN WEEK 19:

                    BDG 3-band kb : 21° ronde: Ten Hout / M.B.A. :  ( 2 - 4 ) -  4° plaats in het klassement;

                    BDG kader : 17° ronde : Ten Hout / BC Fortuna:  ( 2 - 4 ) - 7° plaats in het klassement;

                    BDG vrij hogere reeks: 18° ronde :  Ten Hout / St Jozef 1 : ( 0 - 4 ) - 4° plaats in het klassement;

                    BDG 3-band GB -  wedstrijd gespeeld op 28/01/22:
                                               Ten Hout 2 / Ten Hout 1 :  ( 6 - 0 )  
                                                                                                  6° plaats in het klassement voor Ten Hout 2;
                                                                                                  8° plaats in het klassement voor Ten Hout 1.

 


 

   Kalenders van de laatste twee Nationale finales voor Ten Hout zijn beschikbaar:
                               NF 18 3-band GB met Buyens Harry - in St Truiden op 28 en 29/5/22
                               NF 27 3-band GB met Johan Antheunis in Nivelles op   28 en 29/5/22


Uitslagen week 18:

         uitlsagen BDG:  
                       BDG drieband : 20° ronde : Ten Hout / KSTBC : ( 6 - 0 ) :  4° plaats in het klassement;

                       BDG vrijs hogere reeks: 17° ronde :Ten Hout / St Jozef v2 : ( 2 - 2 ) : 4° plaats in het klassement;

                       BDG band : 16° ronde : Ten Hout 1 / HBA 1 : ( 2 - 4 ) : 7° plaats in het klassement;
                                                          Ten Hout 2 / Optimisten 3 : ( 4 - 2 ) : 4° plaats in het klassement.

 

 PROFICIAT aan:  MASSAFRA Rocco met de 5° plaats in de Nationale finale 70 kader op GB.

 Dikke PROFICIAT  aan:

                                             Etienne BASTIAENSEN met de 2° plaats in de GF 15 3-band op kb
                                                                      plus promotie naar 18 punten drieband;!!!!!

 


 

 


 

Programma week 18

                         Gewestfinale 15 drieband kb met Bastiaensen Etienne -
                                                  maandag 02 en donderdag 05/5/22 - in het lokaal van BC De Optimisten - Heusden;

                           NATIONALE FINALE   70 kader op GB  met Massafra Rocco -
                                                  zaterdag 07 en zondag 08/5/22 - in het lokaal van STBA - St Truiden.


 

 

                                                                                                     UITSLAGEN WEEK 17

 Een dikke PROFICIAT  aan:

                                             JOHAN ANTHEUNIS met de 3° plaats in de GF 42 3-band op kb;         

      Beker der gewesten:

                 Bdg  3-band : 19° ronde:  Ten Hout / STBA 3 :  ( 2 - 4 ) - 7° plaats in het klassement;

                 Bdg kader :  16° ronde : Ten Hout / BC St Jozef 2 :  ( 2 - 4 ) - 7° plaats in het klassement;

                 Bdg 3-band GB : 16° ronde :  KSTBC / Ten Hout 1 : ( 4 - 2 ) -  8° plaats in het klassement,
                                                            STBA 3 / Ten Hout 2 : ( 6 - 0 ) - 6° plaats in het klassement.


 

   Programma week 17


                         Gewestfinale 42 drieband kb met Johan Antheunis -
                                                  woensdag 27 en donderdag 28/4/22 - in het lokaal van BC De Optimisten - Heusden

        Maandag 25/4 :     BDG 3-band op Gb:       KSTBC  /  Ten Hout 1      -    in St Truiden
                                                                      STBA 3 /  Ten Hout 2      -     in St Truiden

        donderdag  28/4 :  BDG 3-band kb :          Ten Hout / STBA 3  (  in de Roepsteen )

                                    BDG kader  :                Ten Hout / St Jozef 2   -   ( in de Roepsteen )


   Uitslagen week 16 zijn online.            

           Een dikke PROFICIAT  aan:

 

                                            BUYENS Harry met de 2° plaats in de GF 27 3-band op kb;
                                 SNOEKX Walter met de 4° plaats in de GF 22 3-band op kb.

   2° plaats voor Bastiaensen Etienne in de voorronde van de 15 3-band op kb, die goed is ook voor een plaats in de gewestfinale die doorgaat op 5 + 6/5/22 in het lokaal van de BC De Optimisten.

-----------------------------------------------------------------------

           Uitslagen BDG:

                         BDG drieband kb : 18° ronde : BC De Optimisten 1 / Ten Hout : ( 4 -  2 ) - 6° plaats in het klassement;

                         BDG band : 15° ronde : Ten Hout 2 / BC De Optimisten 2 : ( 4 - 2 ) - 4° plaats in het klassement;
                                                            Ten Hout 1 : K.S.T.B.C. : ( 4 - 2 ) : - 7° plaats in het klassement.

 

 


 

 

 

 

           Twee gewestfinales deze week:

                          Gewestfinale 22 drieband kb met Walter Snoekx -   
                                                  donderdag 21 en vrijdag 22/4/22 - in het lokaal van STBA - St Truiden.

                          Gewestfinale 27 drieband kb met Harry Buyens -
                                                  donderdag 21 en vrijdag 22/4/22 - in het lokaal van BC De Optimisten - Heusden.


 

                    Uitslagen week 15

          Uitslagen gewestfinale 15 drieband GB zijn online:
                                         Fransen Frie eindigt op de 4° plaats;
                                                       gewestkampioen is geworden: Truyers Willy van BC De Optimidsten.


            Uitslagen BDG:
                               BDG vrij hogere reeks: 15° ronde:  Ten Hout / H.B.A. : ( 0 - 4 )  - 4° plaats in het klassement;
                               BDG kader :  15° ronde :  Ten Hout / M.B.A. :  ( 6 -  0)  -  7° plaats in het klassement;
                               BDG drieband kb : 17° ronde :  De Ketsers Hechtel / Ten Hout : ( 2 -  4)  -  5° plaats in het klassement;
                               BDG drieband GB : 15° ronde :  Ten Hout 1  /  M.B.A. : ( 4 -  2 )   - 7° plaats in het klassement;
                                                                                             BC De Optimisten 2 / Ten Hout 2 : ( 4 - 2 )  - 6° plaats in het klassement.


 

  Uitslagen BDG :
                                   BDG overband : 14° ronde :  STBA /  Ten Hout 1 : ( 4 - 2 ) - 6° plaats in het klassement;
                                                                                           Ten Hout 2 / HBA 2 : ( 2 -  4) - 4° plaats in het klassement.

                          BDG 3-band : 16° ronde :  Ten Hout / HBA  :  ( 4 + 2 ) - 6° plaats in het klassement.


 

  Uitslagen van de voorronde 22 3-band kb zijn beschikbaar:

                       3° plaats voor Snoekx Walter -  die goed is ook voor een plaats in de gewestfinale die doorgaat op 21 en 22/4/22;
                   7° plaats voor Jef Smeekens
                   14° plaats voor Fransen Frie.

 

   Een dikke Proficiat aan Walter Snoekx voor de dubbele promotie:

                   van 22 naar 27 drieband op kb

                   van 40 naar 55 vrij.


 

Uitslagen week 13:

                          BDG 3-band GB: 14° ronde: STBA 1 / Ten Hout 1 : ( 4 -  2) - 7° plaats in het klassement;
                                                                  Ten Hout 2 / BC Fortuna : ( 4 -  2) - 5° plaats in het klassement.

                          BDG kader : 14° ronde :  Ten Hout / HBA : ( 2 -  4) - 8° plaats in het klassement.


Een dikke PROFICIAT aan de twee gewestkampioenen:

 

               Johan ANTHEUNIS          -  Gewestkampioen in de  27drieband GB;
    geplaatst voor de Nationale finale die doorgaat in het gewest Henegouwen-Namen op 28 en 29/5/22.

               Harry BUYENS            -  Gewestkampioen in de  18 drieband GB;
   geplaatst voor de Nationale finale die doorgaat in Limburg in het lokaal van S.T.B.A. ( St Truiden ) op 28 en 29/5/22.

 

 Een dikke PROFICIAT ook aan de volgende spelers:

                                            SMEEKENS Jef met de 2° plaats in de GF 18 3-band op GB;
                                            SNOEKX Walter met de 3° plaats in de GF 18 3-band op GB.


 

 

     Uitslag voorronde 27 3-band kb is beschikbaar:
                                                  Harry Buyens eindigt op de 4° plaats die goed is voor een plaats in de gewestfinale die doorgaat in het lokaal van BC De Optimisten op donderdag 21 en vrijdag 22/4/22.